Reklama
Reklama
Vyhledat: 
×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 5833

Vylepšete nyní domácnost novými dveřmi a ušetříte několik tisícikorun

Ti, kteří si za své novoroční předsevzetí dali rekonstrukci své domácnosti, by měli zbystřit. Největší český výrobce dveří a zárubní společnost SAPELI totiž na úvod roku připravil speciální novoroční slevu ve výši
12 %, a to téměř na všechny své výrobky. 

Vylepšení domácnosti je tak možné začít hned zkraje roku výběrem dveří, které v SAPELI dělají vždy na míru. Nežli vám nové dveře dorazí, můžete mít dokončenou i drobnou rekonstrukci. Hlavní je nezaspat, novoroční sleva trvá pouze do konce února.

„Každý rok přicházíme na trh s inovacemi, které odpovídají světovým trendům v bytovém designu. Start do roku 2016 jsme se rozhodli zákazníkům zpříjemnit i inovacemi v cenách, a to rovnou 12% slevou na téměř celý sortiment včetně všech doplňkových příplatků,“ vysvětluje zástupce společnosti Dušan Vrtal a dodává: „Ti, kteří se pustí do rekonstrukce celé domácnosti, tak mohou ušetřit až několik tisícikorun“. V nabídce SAPELI lze nalézt 20 modelových řad, stovky přírodních i umělých povrchů, se kterými lze vytvořit více než 10.000 kombinací.

 

Dveře vybírejte s citem

Výběr dveří představuje dlouhodobou investici a z tohoto důvodu je k tomu třeba přistupovat s maximální pozorností. Stejně důležité jsou přitom jak praktické, tak i estetické vlastnosti. V SAPELI naleznete široké portfolio dveří, které se hodí do každého interiéru a místnosti. Navíc své nové dveře můžete „vyzbrojit“ speciálními vlastnostmi, díky nimž si zvýšíte jak užitnou hodnotu dveří, tak komfort vašeho bydlení. Na mysli máme např. odolnost proti vodě a vlhkosti, tepelnou či zvukovou izolaci nebo protipožární a protikouřovou ochranu. Při rozhodování o koupi je samozřejmě důležitý materiál, ze kterého jsou dveře vyrobeny. Ten by měl odpovídat především nárokům na provoz dané domácnosti. 

HARMONIE 83 FINAL 1
Model: HARMONIE 83, povrch: Sapdecor švestka, zdroj: SAPELI

Osvědčený výběr pro majitele domácích mazlíčků představuje CPL či HPL laminát, který odolá i nejnáročnějším podmínkám. Moderním a trendy řešením jsou pak rovněž velmi odolné dýhované dveře, které maximálním způsobem splňují estetickou i praktickou funkci. 

Při výběru dveří je také dobré promyslet jejich způsob otevírání a zvolit vhodné zárubně a kování, které musejí jít s dveřmi doslova ruku v ruce. V případě, že vše svěříte SAPELI, oplatí vám vaši důvěru 5letou zárukou. Podmínky pro nárok na 5letou záruku jsou jednoduché - koupit celý komplet (dveře, zárubeň, kování) u SAPELI, využít odbornou montáž a následně si sjednat do 24 měsíců jednu servisní prohlídku.

Více se o aktuální nabídce můžete dozvědět na internetových stránkách http://akce.sapeli.cz/novorocni-sleva/?utm_source=svepomoci&utm_medium=PR&utm_campaign=novorocnisleva nebo u každého prodejce značky SAPELI v síti SAPELI CENTER a SAPELI POINTŮ.


Soutěž

Pro ty z vás, kdo jste už v minulosti využili do svých interiérů dveře SAPELI, je tu nyní navíc skvělá příležitost. Za tři podařené realizace, SAPELI rozdá 50 000,- Kč. Stačí poslat foto vaší domácnosti s dveřmi SAPELI a být jedním ze tří šťastných výherců. Více na http://www.sapeli.cz/cs/o-spolecnosti/novinky/soutez-o-nejlepsi-rekonstrukci-s-dvermi-sapeli-ahDGYKpIF5.html

Soutěž končí 31.1.2016

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Výměna starých dveří za nové bezpečnostní dveře

Výměna starých dveří za nové bezpečnostní dveře
Nejsou dveře jako dveře. Ty bezpečnostní vás ochrání před zloději a požárem, izolují teplo i chlad. Jak probíhá výměna a montáž takovýchto dveří jsme se jeli podívat za paní Radkou…

Interiérové a vstupní dveře

Interiérové a vstupní dveře
Řešení interiérových dveří jsem začal s velkým předstihem, ještě před započetím samotného bourání. Důvodem k tomuto kroku byly výrazné zimní slevy na dveře.

Nové dveře v novém roce

Nové dveře v novém roce
Nový rok se často nese ve znamení změn. A proč tedy nedopřát jednu i vaší domácnosti? Největší a nejstarší výrobce dveří a zárubní v ČR společnost SAPELI vychází svým zákazníkům vstříc…

Diskuzní fórum

  • Přerušení tepelného mostu
  • 1. Pozor, KOOLTHERM. Pod označením CoolTherm se naopak prodává tepelně vodivý materiál....
  • Autor mates | 25. zář 2018 22:19
  • Podlaha v garáži
  • Anhydrit bych do garáže určitě nedával kvůli vlhkosti, protože anhydrit nemá rád vlhkost....
  • Autor lukasberan | 25. zář 2018 17:52
  • Vyjmutí ze ZPF
  • Zdravím, řešíme vyjmutí ze ZPF a jelikož budu podávat žádost já, ale vlastník je manžel...
  • Autor Míša | 25. zář 2018 11:01