Svépomocí.cz odmění nejlepší články stavebníků

Redakční

Milí svépomocníci, jak určitě víte, web Svépomocí.cz funguje jako sbírka vašich stavebních příběhů. Najdete zde úspěchy od svépomocníků z celé republiky. Každý může sdílet své zkušenosti, zážitky a v neposlední řadě inspirovat ostatní. Zkrátka jim zde můžete ukázat, že postavit či rekonstruovat dům nebo byt svépomocí JDE.

Čekáte na povolení nebo pokládáte střechu?

V letošním roce budeme každý měsíc odměňovat nejlepší články dárkovým balíčkem svépomocných produktů vybraných z našeho e-shopu. Plánujete projekt domu, čekáte na stavební povolení, budujete základy, pokládáte střešní krytinuinstalujete rozvody nebo rekonstruujete? Každá stavební etapa si zaslouží svou pozornost. Shrňte vaše nejdůležitější okamžiky na stavbě a pomozte tak dalším čtenářům, kteří hledají rady, tipy nebo třeba teprve uvažují, že začnou stavět či rekonstruovat.

.Jak vložit článek na web

Pro napsání prvního příspěvku je nutné se na našem webu přihlásit a vytvořit si svůj stavební profil. V jednoduché registraci vyplníte jméno, přezdívku, jak velký dům plánujte budovat a jaký je zhruba váš rozpočet. Poté již lze libovolně vkládat příspěvky s fotografiemi a komentáře.

Díky vašim článkům a sdíleným informacím se další a další stavebníci rozhodují, že to dají – že si postaví svůj vysněný dům vlastníma rukama!

Děkujeme všem, kteří přispívají svými stavebními zážitky na web Svépomocí.cz!

VIDEO: 6. přednáška FOR ARCH 2016: Pokládka střešní krytiny
Předchozí článek autora
06.01.2018 10:03 5155 zhlédnutí
VIDEO: 6. přednáška FOR ARCH 2016: Pokládka střešní krytiny
Z důvodu požadovaného sklonu střechy 35 stupňů jsme z původního...
Jak roste dřevostavba nejaktivnějšího svépomocníka
Následujicí článek autora
23.01.2018 14:10 5565 zhlédnutí
Jak roste dřevostavba nejaktivnějšího svépomocníka
Web Svépomocí.cz tvoří především příspěvky od...