Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Co přinesly jarní veletrhy: FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE A DESIGN SHAKER

První jarní dny tradičně patří největšímu souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Na výstavní ploše o rozloze téměř 31 000 m2se prezentovalo téměř 600 vystavovatelů z Česka i zahraničí a my jsme se do Letňan vydali pro inspiraci.

Nejstarším veletrhem celého souboru byl už 23. ročník veletrhu o bydlení, stavbě a rekonstrukci FOR HABITAT, na němž prezentovaly firmy jako WIENERBERGER, LOMAX, FENESTRA, VETOS, LAMARK, ALUKOV, VITAL TREND a mnohé další, kterou svou expozicí potěšili všechny zapálené stavebníky.

Na FOR FURNITURE, jenž je zároveň veletrhem největším, se návštěvníkům představila řada českých i zahraničních firem specializujících se na nábytek a bytový design. K vidění bylo desítky sezení, podlah či dveří nejrůznějších barev i materiálů. Mezi vystavovateli lze jmenovat například firmy JELÍNEK, PURTEX, BÖHM, AKSAMITE, ROTT, JECH, DŘEVOTVAR JABLONNÉ či KAPLAN NÁBYTEK. Efektní byly například posuvné dveře firmy VETOS.

IMG 20160318 143626

Návštěvníci si mohli užít také různorodé dekorace a bytové doplňky umístěné v samostatné hale, kde se představili prémiově např. firmy KERAMOS, ATELIÉR DANA 1111 či SOFIRA.

Velké popularitě se těšil také veletrh FOR GARDEN, který se klasicky věnoval produktům a službám pro dokonalou zahradu. Objevily se zde například firmy HECHT MOTORS, PILECKÝ, ASKO, CIME, DOPLER CZ a dalších.

Nejvíce nás zde zaujala dekorace zahrad pomocí osvětlených přírodních kamenů, které je možné použít také v interiéru firmy LED-ZAHRAD. Zajímavý byl také druh bezúdržbového pozinkovaného oplocení od firmy PROFI PLOTY. K vidění také byly bazény například od společnosti DESJOYAUX, které nabízí také svépomocí smontovatelný bazény se všemi zárukami.

led zaharada plot 3

Součástí souboru veletrhů byla rovněž přehlídka českého a zahraničního interiérového designu DESIGN SHAKER. Ten představil návštěvníkům jak produktový design, tak služby architektonických a designérských studií. Velmi pěkný stánek měla společnost Admonter, která zpracovává bio dřevo a vyrábí z něj luxusní podlahy, dveře, ale také dřevěné desky, které lze následně využít podle libosti.

 benlemi Bio dřevo final

Krásná a navíc velmi pohodlná byla proutěná závěsná křesílka společnosti BENLEMI, která se hodí jak ven, tak také na terasu či balkon. Pokud stavíte či rekonstruujete, neměli byste tento veletrh zmeškat v příštím roce.

Redakční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Související články

Již ve čtvrtek 4. října, začíná mezinárodní veletrh FOR INTERIOR, který bude opět plný nábytku, interiérů a bytových doplňků.

Již ve čtvrtek 4. října, začíná mezinárodní veletrh FOR INTERIOR, který bude opět plný nábytku, interiérů a bytových doplňků.
Letňanský veletržní areál PVA EXPO PRAHA tradičně přivítá několik stovek domácích i zahraničních vystavovatelů z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků. Ti se představí v rámci 10. ročníku největšího podzimního…

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva pro všechny

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva pro všechny
14. Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 nabídne vše, co lze ze dřeva vyrobit, moderní technologie, inspiraci i atraktivní informace pro širokou veřejnost a odborníky.

Vstupenky na FOR ARCH máme, letos se na něm ale neuvidíme

Vstupenky na FOR ARCH máme, letos se na něm ale neuvidíme
Přesně za týden startuje v pražských Letňanech tradiční stavební veletrh FOR ARCH. Letos je to už 28. ročník a navštívit jej můžete od úterý 18.9. do soboty 22.9.2018.

Diskuzní fórum

  • Přerušení tepelného mostu
  • 1. Pozor, KOOLTHERM. Pod označením CoolTherm se naopak prodává tepelně vodivý materiál....
  • Autor mates | 25. zář 2018 22:19
  • Podlaha v garáži
  • Anhydrit bych do garáže určitě nedával kvůli vlhkosti, protože anhydrit nemá rád vlhkost....
  • Autor lukasberan | 25. zář 2018 17:52
  • Vyjmutí ze ZPF
  • Zdravím, řešíme vyjmutí ze ZPF a jelikož budu podávat žádost já, ale vlastník je manžel...
  • Autor Míša | 25. zář 2018 11:01