VIDEO: Jak Vybrat Správné Lepidlo?

Komerční

Plánujete lepit obklady nebo dlažbu a nejste si zcela jisti, jaký typ lepidla je ideální právě pro Vás a Váš dům? Před pár dny jsem měl možnost vyzkoušet průvodce pro výběr lepidla, který Vám garantuje, že bude spoj nejen pevně držet, ale lepidlo zvládne vybrat i Vaše manželka.

Aplikace je dostupná na adrese www.ChytreLepidlo.cz a díky optimalizaci stránky pro mobilní zařízení ji tak můžete snadno využít ve svém mobilu nebo tabletu přímo ve stavebninách.

 

Do aplikace zadáte, co a na jaký podklad budete lepit a během pár vteřin máte k dispozici konkrétní typ lepidla, které je pro daný spoj přímo určené. Vy tak máte jistotu, že Vám obklady v kuchyni nebudou při vaření opadávat ze zdi do hrnce.

 

Například výběr vhodného lepidla pro lepení dlažby
v interiéru domu Vám zabere pouhých 5 kliknutí myší.

 

U lepidla se Vám zobrazí ceníková cena, která je maximální možnou cenou, kterou za lepidlo můžete zaplatit. V praxi se ovšem prodejci předhánějí v nabízení různých slev a to i s ohledem na množství pytlů, které od nich odeberete.
02-chytre-lepidlo stavba-domu-svepomoci
Aplikace ChytreLepidlo.cz za Vás vyřeší i otázku, kde doporučené lepidlo nakoupit?

 

Po zadání města a své emailové adresy získáte nejbližší prodejce v okolí, u kterých vybrané lepidlo najdete. Zobrazený seznam prodejců Vám aplikace současně odešle na email a vy si je tak můžete snadno vytisknout a lepidlo si dojet ihned vyzvednout.

 

Podívejte se na video, ve kterém jsem měl možnost aplikaci vyzkoušet na vlastní kůži.

Soutěžte s chytrým lepidlem

04-chytre-lepidlo stavba-domu-svepomociVyužijte aplikaci Chytré lepidlo.cz v období od 1.9. do 31.10.2014, nakupte alespoň jeden pytel lepidla a zapojte se do soutěže o 9 mobilních telefonů Apple iPhone.

 

Losování probíhá každý týden, a čím více pytlů nakoupíte, tím více šancí na výhru máte. Každý pytel lepidla = jeden žeton v soutěži.

 

Více informací o soutěži včetně podrobných pravidel naleznete na této stránce >>