Výběr a koupě pozemku

Autor: Pavel (1 příspěvek)
Kategorie: Stavba domu
29. 12. 2020
0 komentářů
Výběr a koupě pozemku
Příspěvek stavebníka
Po několika letech strávených v panelákovém bytě nadešel čas vrátit se do rodné vesnice.

Životní rozhodnutí na poslední chvíli

Byť jsem si s myšlenkou stavby RD v rodné vesnici pohrával již delší dobu, podrobněji jsem nezjišťoval situaci s prodejem pozemků v obci. V srpnu 2019 jsem odjel na dlouhou služební cestu. Nepředstavoval jsem si, že se při návratu ze služební cesty budu vlastníkem pozemku v rodné obci. Vše se seběhlo shodou okolností velmi rychle. Na rozhodnutí o další životní etapě, jsem měl přesně týden.

Podpis kupní smlouvy

Následoval podpis kupní smlouvy, který probíhal nestandartně vzhledem k tomu, že jsem byl v zahraničí na služební cestě a smlova musela být podepsána v určitém termínu. Byl jsem tedy nucen vyhotovit plnou moc na mého tátu, kterou jsem následně nechal ověřit na velvyslanectví. Nejsložitější fází se ukázalo, jak dostat ověřenou plnou moc z Afghanistánu do ČR do termínu podpisu kupní smlouvy. Vše dobře dopadlo, i když na poslední chvíli. Ověřená plná moc dorazila v poslední možný den, kdy lze smlouvu podepsat. :-)

Náklady

Název položky Cena
Pozemek 900m2
356 000 Kč
Celkem 356 000 Kč
Pomohl vám tento obsah?
Sdílejte ho s přáteli...
... nebo mu přidejte hodnocení
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený stavebník
O autorovi
Další články autora:
    Víte, že můžete také vytvářet příspěvky? Kvalitní příspěvky finančně odměníme. Zobrazit více informací

    Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...    Copyright © 2009 - 2022 Stavební Postupy s.r.o. Obchodní podmínkyZásady ochrany osobních údajů