Heat flow - zkušenosti

31. 1. 2020
Dotaz
Žádné komentáře

Ahoj,prosím Vás o recenze na společnost HEAT FLOW.

Kdo jste s nimi šel do realizace podlahového vytápění a jak jste se systémem spokojeni?

Děkuji za jakékoliv recenze.

Díky

Jiří Kubíček
11. 4. 2020 19:51
Dobrý den, jestli chcete něco probrat, můžeme buď zde nebo mi napište na vás email. Mohu vám sdělit nějaké věci jen obecně, ale přímo výpočet celého PENB nedělám. Každopádně, jestli chcete dům vytápět jen elektřinou, měl by mít hodně malé TZ, cca do 3-3,5 kW a i tak budete mít problém s limity neobnovitelné primární energie.
marek.stepan
10. 4. 2020 20:51
Vážený pane Kubíčku,
mohu Vás požádat o kontakt, rád bych Vás poprosil o konzultaci k tepelně energetickém výpočtu.
Také bych rád vytápěl elektřinou, mám už udělané skladby konstrukcí (co jsem ochoten investovat do zateplení) a chtěl bych vědět jak to vyjde (opětovně se blíží termín zpřísnění požadavků vyhlášky 78).
Bohužel na svepomoci.cz nefunguje vyhledavani registrovanych, proto jsem na Vás kontakt nenalezl.
Děkuji předem, Marek Štěpán
Jiří Kubíček
9. 4. 2020 9:58
Zdravím, kdo si chce nebo může dát do domu díky hodně malým TZ čistě el. podlahové topení, může tyto fólie klidně použít. Otázkou je, zda to není zbytečně předražený výrobek, protože stejnou službu vám udělá jakékoli jiné el. vytápění. Samozřejmě je nesmysl věřit tomu, že je to nějak znatelně úspornější oproti jinému el. vytápění. TZ domu musíte nějak pokrýt a když se energie do domu dodává čistě jen elektřinou, náklady bez ohledu na druh el. vytápění jsou vždy podobné, není jediný důvod, proč by Heat flow mělo mít náklady menší, i když marketing vám bude tvrdit něco jiného.
Woohpex
8. 4. 2020 18:53
Nebrat, je to takový drahý "topný kabel", samozřejmě marketing a web mají zvládnutý dobře, ale výsledek pokulhává... ne náhodou na webu soupeří s TČ, které je však v reálu lepší a v celkových nákladech výhodnější. Pokud se však rád necháte opít rohlíkem, určitě si to kupte :D