Okna a garážová vrata

Okna a garážová vrata
Josef a Gábina
Josef a Gábina
9. 7. 2011
Inspirace
5 komentářů
Začátkem jara jsme vybírali firmu na zhotovení oken. Zaslali jsme několik nabídek a nakonec jsme se rozhodli pro místní firmu PRAMOS. Okna nám nacenili na 120 000,-kč (v ceně jsou i vnitřní a venkovní parapety a sítě do všech oken a dveří).

Měli jsme dilema, jestli zvolit barvu zlatý dub nebo třešeň, ale nakonec jsme se rozhodli pro třešeň- a vypadá opravdu dobře! Všude jsou udělané i ventilačky, dokonce i ve vikýřích, kde to byl trochu problém-kvůli zešikmení.

Garážová vrata jsou  od firmy Lomax, opět v barvě třešně.

Galerie

Josef a Gábina

Josef a Gábina 31. 7. 2011 10:12:37

Objednali jsme to přímo v Pramosu.Dojel technik,který vše poměřil, pak nám poslal nabídku a do měsíce byly hotové.i s oknama.
Šířka dveří je metr a 42cm je světlík.Já to vyfotím i zevnitř a vložím tu fotku sem-pro lepší představu.
Pramos sídlí v Šitbořicích,je to 30 km od Brna.Určitě mají i stránky,dveře se jmenují Denisa.

Renata 31. 7. 2011 9:37:39

Nejsme nároční, klidně necháme uvnitř bílou. A uvnitř to pak vypadá tak, že jsou bílé s těmi prosklenými čtverečky a tipuju že určitě bez rámečků, že? Si to uvnitř ani nedokážu představit. A můžu se ještě zeptat u koho jste je objednávali a jakou máte tedy šířku? Jinak jsou opravdu moc pěkné ...:-D

Josef a Gábina

Josef a Gábina 31. 7. 2011 8:30:44

ahoj Renato,nám se nejdříve taky ten světlík nepozdával.ale teď jsme rádi,že tam je.Prosvětlilo nám to chodbu,a myslím,že i z venku to vypadá líp.
Cena dveří je 29 000,-kč.Cena je o 3 000,-kč vyšší než standard,protože jsme chtěli ty dveře o něco silnější(kvůli lepšímu zateplení).Rozměr otvoru pro dveře i se světlíkem byl 1472 x 2322 mm .
Dveře jsou zvenku barva třešeň a zevnitř bílá. Pokud by jste chtěli jít zevnitř do barvy,cena bude o pět tisíc dražší.
s pozdravem Gábina

Josef a Gábina

Josef a Gábina 31. 7. 2011 7:19:00

ahoj Sylvo,vy budete mít jakou barvu oken? A píšete sem taky nějaké články?Mrkla bych se ,jak pokračujete vy!Nám dojdou dělat příští týden podlahové topení.Vy už máte hrubou stavbu hotovou?s pozdravem Gábina

Renata 30. 7. 2011 22:30:30

Teď se s manželem zrovna smějeme, protože už nějakou dobu řešíme vchodové dveře. Projektant nám tam hodil světlík a my o tom ani nevěděli. A zrovna koukáme, že máte dveře, které se nám líbí a i s tím světlíkem.... napiš jim, napiš jim .... tak tedy píši, jestli se můžeme zeptat, od koho dveře máte a za kolik? Jestli tedy nevadí.

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4
První rok stavby e4