1. e4 dům svépomocí /
  2. Startujeme novou stavební reality show - e4 dům svépomocí! A je se na co těšit...

Startujeme novou stavební reality show - e4 dům svépomocí! A je se na co těšit...

e4 dům svépomocí
e4 dům svépomocí
4. 5. 2020
Inspirace
4 komentáře
Milí stavebníci, máme pro vás čerstvou novinku! Poté, co se nám v loňském roce podařilo úspěšně dokončit dům z projektu Svépomocí ŽIVĚ, říkali jsme si s Lenkou, co teď budeme dělat dál... Jasně, že bychom chtěli zase stavět! Ale jaký dům? Komu? A kde? Proto, že jsme na všechny tyto otázky našli odpovědi, tak vám s velkou radostí oznamujeme... 

... že pro vás máme přichystaný nový projekt! Svépomocí ŽIVĚ 2! Jelikož si majitelé, pro které dům postavíme, vybrali typový dům podle konceptu Wienerberger e4 domu, ponese další fáze našeho pořadu oficiální název: e4 dům svépomocí. A co vás v něm čeká? Samozřejmě, spousta ověřených akcí z projektu Svépomocí ŽIVĚ 1... Dále fotky, videa, denní vlogy, dny otevřených dveří – a samozřejmě také workshopy, na které si budete moci přijet cokoliv vyzkoušet. Máme na to dva roky a stavbu jenom pro sebe – dělat si na ní můžeme, co chceme. Tedy, za předpokladu, že dodržíme projektovou dokumentaci :-) Pozemek máme vybraný, majitelé i naši přátelé a kolegové jsou natěšeni a doufám, že vy také. Do země poprvé kopneme 6. května 2020, a tím oficiálně odstartujeme naši dvouletou stavební jízdu!

David 8. 5. 2020 19:17:17

Už se ví kdy bude první workshop? Právě s manželkou kupujeme pomezek a rozhodli se stavět svépomocí. Veškeré rady a zkušenosti se nám budou hodit. Děkuji

Pavel a Monča

Pavel a Monča 6. 5. 2020 9:32:18

Jak říká klasik : "A přitom je to taková blbost, že?" :)

Gratuluji Pavle, pamatuji si ještě v roce 2009 jak jsme si psali a ty jsi si z mého blogu kopíroval (se souhlasem samozřejmě) moje články a fotky na stavbadomusvepomoci.cz :)

Je vidět že pokud se něčemu člověk opravdu věnuje a baví ho to, může to přinést nečekané ovoce. Jen tak dál.
Stavbě ZDAR

Martas 4. 5. 2020 20:19:48

Fandim!!! Diky Svepomoci.cz, jsem se odhodlal postavit a také že postavil cely dum, a nejen ten... Ucastnil jsem se i nekolika workshopu. Mohu jen doporucit! Necekejte, ze odpovi na vsechny vase otazky, nebot kazdy projekt a jeho realizace je jedinecna, ale v zakladu(ech) urcite pomuze :)

Lukáš 4. 5. 2020 19:08:43

Super! Už se těším. Na jaře příštího roku se chystáme stavět svépomocí. Nyní mám svepomoci.cz sjetý odspodu až nahoru, na novou stavbu se těším. Pokud to půjde, určitě využijeme i workshopy!

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4
První rok stavby e4