Pokračujeme se stavbou a vybíráme zařízení

18. 9. 2019
Inspirace
Žádné komentáře

Dobré ráno stavebníci, jak se máte, jak to jde?

U nás na stavbě se konají postupné změny. Omítky a štuky jsou hotové a my jsme nad míru spokojeni. Po celé stavbě, kdy se dělalo krok po krůčku, musím říct, že omítky jsou teprve ta pořádná změna! Konečně to vypadá opravdu hezky a začíná se to rýsovat. My jsme si stavbu teď hezky uklidili a začínáme tavit protiradonovou IPU. Polystyren do podlahy už máme navezený na pozemku. Teď už se tu jen budeme střídat s topenářem, až bude stavba připravená na betonové podlahy.

Další skvělá zpráva je, že na venkovní omítky pánům odpadli jedni zákazníci, takže se k nám dostanou už v polovině října! Takže domeček dostane krásný kabátek i zvenčí! Tím nám ale začínají další toky myšlenek, ve kterých musíme vymyslet, jak se vypořádat s venkovním prostorem. Zatím je vše "jako na stavbě" a my to musíme postupně dávat dohromady... Vymyslet, jak to bude finálně vypadat a dát to nějak dokupy. Nějakou představu už máme, teď už to jen zorganizovat. Já pořád říkám, "když zvládneme terén venku a přípojky, tak už zvládneme vše!" 

Jinak, co se týče zařízení domu, tak většinu věcí už máme nakoupenou. Půlku kuchyně (neptejte se proč 

Kdyby vás zajímalo víc fotek, mrkněte na náš Facebook Cesta do vlastního.

Galerie

Alda
18. 9. 2019 10:20
https://www.lightpark.cz/schneider-unica-colors/
Vložila jsem k vám odkaz na jedny super vypínače, také jsem dlouho dumala a nedařilo se mi najít nějaké rozumné moderní pěkné řešení. Tyhle jsou decentní, neruší v interiéru a maj príma pozitivní rámečky. Něměnila bych. Stavbě zdar!
Honza a Nikol
18. 9. 2019 8:58
Ahoj, jen postřeh od nás, kteří jsme byli ve stejné fázi před pár měsíci. Byl jsem taky natěšený z venkovní omítky, jak si dům zateplím a bude to vypadat jinak. Bojoval jsem potom s tím, že mi vlhkost z omítek a anhydridů ne a ne ven. Dům se utěsní a ani přes léto nám to nešlo vyvětrat. Tak na to myslete. Ať se daří. Honza
LuRa
18. 9. 2019 5:24
Zkuste kouknout na https://www.legrand.cz/valena-life-design