Projekt domu

Projekt domu
Michal
10. 8. 2019
Inspirace
1 komentář
Dobrý den, plánuji stavět rodinný dům. Nyní jsem ve fázi hledání projektanta, který by zpracoval kompletní projektovou dokumentaci.

Chtěl jsem se proto zeptat, zdali by mi někdo neporadil a doporučil, dle vlastních zkušeností, projektanta. Nejlépe ze severních Čech. Budu rád i za názory a postřehy, za kolik by se dal dům postavit, či na kolik by mohla vyjít kompletní projektová dokumentace. Jednalo by se o dům s obytným podkrovím a sedlovou střechou. Velikost cca 9,5 m x 7,2 m, s minimálním přesahem střechy. Stavební materiál bych volil Ytong nebo Porfix, dle ceny. Bez dodatečného zateplení. Strop by měl být dřevěný. Vytápění krbovými kamny. Střecha buď taška, nebo plech, v tmavé barvě. Úpravy oken dle cen. Balkonové okno by mohlo být pouze na východní straně jednokřídlové. Zbytek obyčejná okna...

Galerie

Roman

Roman 11. 8. 2019 21:23:33

Dobrý večer. Na podzim začínám stavět cca stejný dům. Projekt kompletní včetně povolení 100 t.
Na cenu domu je velmi složitá odpověď. Já mám 2,1 mil. Ale kromě oken vše maximální svépomoc takže odpověď je jen jedna. Nechat si udělat rozpočet a říct co jsem schopen sám a co už ne. Hlavně si k celkové ceně odložte 20% budou se Vám hodit ?
S pozdravem

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4
První rok stavby e4
Zavřít reklamu