VYBAVTE SI DOMOV STYLOVĚ! INSPIRACI ZÍSKÁTE NA VELETRHU FOR INTERIOR

25. 8. 2016
Inspirace
Žádné komentáře

Chcete si vytvořit z domova originální a přitom útulné místo, kde můžete sdílet příjemné okamžiky se svou rodinou a přáteli? Potom navštivte největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR, který se uskuteční od 29. září do 2. října 2016 v moderních prostorách PVA EXPO PRAHA. Veletrh mohou využít také odborníci a obchodníci pro uzavírání kontraktů.

Přehled aktuálních trendů a inspirativní doprovodný program

Plánujete-li zařizování interiéru vašeho nového, nebo stávajícího bytu, potom se nemusíte spoléhat na standardní nabídku produktů, ale můžete plně zapojit svou fantazii a pořídit si takové vybavení, po kterém již dlouho sníte. Na veletrhu FOR INTERIOR se ve 3 výstavních halách představí téměř 300 tuzemských a zahraničních firem, mimo jiné z Velké Británie, Itálie, Rakouska nebo Německa. Zastoupeny budou přitom jak významné firmy, tak menší interiérová studia a bytoví architekti. Mezi českými vystavovateli se objeví společnosti jako BELTERRA, BÖHM, DOMESTAV, JECH CZ, KAPLAN NÁBYTEK, LUSITO, PF NÁBYTEK, PURTEX, POSTELIA, ROTT a mnoho dalších. Na veletrhu si prohlédnete nábytek v rozmanitých stylech, vyrobený z různých materiálů, ať už se jedná o dřevo, lamino, ratan, teak, kov nebo plast. Vybrat si potom budete moci kuchyně, jídelní stoly a židle, šatní skříně, knihovny, komody, křesla, sedací soupravy, osvětlení, postele, zahradní nábytek, bytový textil, dekorace nebo doplňky, a to za příznivé veletržní ceny. Vzhledem k vysoké účasti stěžejních firem v tomto oboru si zde vytvoříte obraz o aktuální situaci na trhu a souběžně se seznámíte s novinkami a limitovanými kolekcemi produktů. Vše si navíc budete moci důkladně prohlédnout a vyzkoušet. Souběžně se zde můžete poradit ohledně správného výběru s profesionály. Kromě atraktivních expozic je pro vás připraven také bohatý doprovodný program. Přednáška o FENG SHUI vám například poradí, jak využít tradiční čínské učení pro dům a interiér. Bytovou tematiku dále doplní konference Mistři řemesel nebo Kolik stojí designér. Těšit se můžete i na jedinečnou soutěž, a to o luxusní postel německé značky BEDEUR v hodnotě 300 000 korun. 

VYBAVTE SI DOMOV STYLOVĚ! INSPIRACI ZÍSKÁTE NA VELETRHU FOR INTERIOR

    

Veletrh nabízí příležitosti také pro odborníky a obchodníky

Pokud se zařazujete mezi odborníky, nebo obchodníky, můžete využít toto jedinečné prostředí, vzhledem ke kontraktačně prodejnímu charakteru veletrhu, pro profesní jednání a následné uzavírání kontraktů.  Speciálně pro vás jsou potom určeny B2B schůzky s názvem Matchmaking Business Meetings, které vám pomohou najít nové odběratele, dodavatele, obchodní partnery, ale také rozšířit vaše aktivity do zahraničí, nebo se stát regionálním distributorem pro významné zahraniční společnosti. Připraven je rovněž zajímavý doprovodný program. Již tradičně se uskuteční tisková konference Asociace českých nábytkářů, na které odhalí její zástupci aktuální čísla oboru.

VYBAVTE SI DOMOV STYLOVĚ! INSPIRACI ZÍSKÁTE NA VELETRHU FOR INTERIOR

Souběžně s veletrhem FOR INTERIOR proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA i mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL. Pro návštěvu obou veletrhů postačí pouze jedna vstupenka. Více informací naleznete na www.forinterior.cz. Zlevněnou vstupenku si pořídíte na následujícím odkazu: www.forinterior.cz/sleva.

Galerie