Venkovní svítidla pro váš dům. Užitek i zábava

Venkovní svítidla pro váš dům. Užitek i zábava
Uni-svitidla.cz
19. 5. 2015
Inspirace
Žádné komentáře
Venkovní osvětlení, to je moje oblíbené téma, neboť si bez venkovních svítidel již neumím svou zahradu představit. Zejména v létě, kdy na zahradě trávíme spoustu času s rodinou a přáteli.

Zpočátku jsem vybírala venkovní nástěnné svítidlo dle praktické stránky, nyní soustředím pozornost i na jejich estetickou úroveň. A kde venkovní osvětlení nakupujeme? Rozhodně na internetu. Výběr je obrovský a některé nabízí i přehledné třídění dle různých parametrů, stylů, provedení a účelu. Navíc nemusíte trávit čas u papírových katalogů a čekat na svůj protějšek ke vzájemné shodě. Já jsem si oblíbila www.uni-svitidla.cz, naposledy jsem tam kupovala venkovní sloupky a opět velká spokojenost. Ohromný výběr zboží a vstřícná zákaznická podpora.

Praktické venkovní osvětlení s čidlem

Na doporučení známých jsem si již také konečně objednala venkovní osvětlení s čidlem. Senzory pohybu tam nabízejí již od tří stovek, a pak stačí vybrat venkovní nástěnné svítidlo, do kterého senzor namontujete, případně můžete zakoupit typ svítidla s již vestavěným čidlem. Jak jednoduché a hlavně jak praktické a účinné – rozsvěcuje se pouze při pohybu a interval snadno nastavíte.

Venkovní osvětlení s čidlem vás zároveň upozorní na zloděje, a co je důležitější, tak vidím večer na schody a na klíče, které já osobně vždy velmi dlouho hledám v kabelce. Jinak zahradu jsme si osvětlili shora, pomocí sloupků – zahradního osvětlení, chcete-li a také směrem od trávníku, což skýtá neuvěřitelné úhly pohledu na zahradu, kterou takto jindy neuvidíte. Na co nesmíme zapomenout, je nasvítit cestičku vedoucí od branky ke garáži. A také se moc těším, až budeme objednávat venkovní svítidla, která rozzáří naše nové zahradní jezírko.  Ale to už si budeme muset objednat asi nějaká podvodní světla.

Venkovní osvětlení – tajemný nádech života s praktickým dosahem

Přiznám se, že osvětlovat venkovní prostory mě baví víc jak interiér. Kouzelná atmosféra, zejména pokud se rozsvítí v záhonech solární osvětlení v podobě šnečků a trpaslíků s lucerničkami. Naše děti jsou nadšené. Jinak doporučuji venkovní nástěnné LED svítidlo. LED technologie je nepřekonatelná v okamžitém rozsvícení a ostrosti světla.  Přestože se jedná o dražší venkovní svítidla, tak v brzké době se vám investice díky úspoře elektrické energie vrátí, za což je rád hlavně manžel, který střeží naši rodinnou kasu.

Galerie

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

Poradny_dum

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

Poradny_dum
Poradny_dum