ŽIVÉ SETKÁNÍ: STAVBA PLOTU SVÉPOMOCÍ – PŘIJEĎTE SE PODÍVAT

V září jsme spustili projekt Svépomocí ŽIVĚ, ve kterém natáčíme a již nyní zveřejňujeme videa z přípravy stavby pasivního domu svépomocí. Všechna zveřejněná videa s články najdete v záložce Svépomocí ŽIVĚ.
Inspirace
Stavebník: ŽIVĚ 1
8. 10. 2014

V sobotu 18. 10. 2014 nás čeká první workshop, tedy živé setkání přímo na stavbě, při kterém budete moci sledovat stavbu oplocení od zaměření a betonování sloupků po instalaci branky a správného postupu napínání pletiva.

Na místě budou 3 odborníci, kteří oplocení montují každý den. Na cokoliv se jich můžete zeptat. Cokoliv si pod jejich dohledem můžete vyzkoušet.

Pro 5 návštěvníků workshopu je připraven poukaz v hodnotě 4.000 Kč bez DPH na nákup oplocení od společnosti Pilecký s.r.o., která je partnerem projektu Svépomocí ŽIVĚ a dodavatelem oplocení pozemku.

TERMÍN A MÍSTO ŽIVÉHO SETKÁNÍ

Místo: obec Rostoklaty (Úvaly, Praha – východ) mapa. Termín: sobota 18.10.2014 od 10 hodin. Cena: zdarma, navíc můžete vyhrát 4.000 Kč na svůj plot. Doprava: vlakem – stanice Rostoklaty, autobusem, autem.

Na místě bude zajištěno malé občerstvení. Maximální kapacita je 30 účastníků.

ŽIVÉ SETKÁNÍ: STAVBA PLOTU SVÉPOMOCÍ – PŘIJEĎTE SE PODÍVAT

Omlouváme se, kapacita sobotního workshopu je již zcela zaplněna. Pokud chcete být kontaktování v případě, že někdo z přihlášených nebude moci přijet napište mi na email Pavel@svepomoci.cz

Těším se na první společné živé setkání a stavbu plotu svépomocí.

Pavel Tesárek

ŽIVÉ SETKÁNÍ: STAVBA PLOTU SVÉPOMOCÍ – PŘIJEĎTE SE PODÍVAT

 

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

Komentáře