PŘEHLÍDKA TRENDŮ PRO BYDLENÍ A GASTRONOMII

20. 9. 2014
Inspirace
Žádné komentáře

V září se na čtyři dny opět promění letňanský areál PVA EXPO PRAHA v centrum inspirace pro bydlení a gastronomii. Konají se opět oblíbené veletrhy FOR INTERIOR, FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL! Jaké letos budou? Velkolepější než dříve!

Co by znamenal interiér bez doplňků, dekorací a krásných maličkostí, které z něj dělají pravý domov? FOR DECOR & PRESENT vás přesvědčí, že nových nápadů, barev a tvarů není nikdy dost. Ruku v ruce s dekoracemi se představí i dárkový sortiment, se kterým bude hračka najít ty správné dárky pro vaše blízké.

A FOR GASTRO & HOTEL? To je přehlídka nejen špičkového vybavení pro hotelové a restaurační provozy nebo tipů na kvalitní dodavatele, ale také neodolatelné chutě a vůně připravovaných specialit a ochutnávek.         A co víc? Nechejte se překvapit! Doprovodný program má co nabídnout každému. Můžeme ale dopředu prozradit, že se i letos budou moci návštěvníci zúčastnit hry „Podzimní favorit veletrhů“. Cenou bude krásná sestava Felino od německého výrobce Gwinner.

Aktuální informace o veletrzích sledujte na webových a facebookových stránkách ABF.

PŘEHLÍDKA TRENDŮ PRO BYDLENÍ A GASTRONOMII

Galerie