Projektant DŘEVOSTAVBY

Autor: Ondrulino (1 příspěvek)
Kategorie: Projekt domu
6. 4. 2021
3 komentáře
Projektant DŘEVOSTAVBY
Dotaz
Hledám projektanta specializujícího se na DŘEVOSTAVBY.

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o doporučení projektanta dřevostaveb. Ideálně z okolí Ostravy či Moravskoslezského kraje.

Také budu rád, když bude zaměřen na stavby formou "twobyfour", nízkoenergetické a pasivní a zárověň bude mít zkušenosti s alternativními "přírodními" stavebními materiály.

Jde mi o to, že koncept a hrubý návrh budu mít, tedy žádné velké vymýšlení. Potřebuji to především projektově a technicky zaštítit a v neposlední řadě dovést až do co nejdetailnější PROVÁDĚCÍ DOKUMENTACE.

Předem děkuji za doporučení! (obrázek - ilustrační)

lubosdostal 10. 8. 2021 17:44:13

To mi hrozně připomíná dnešní styl novostaveb, viz něco takového:

https://novostavby.com/cs/developerske-projekty/praha/2021/

Je to moc krásné, jen na to sehnat peníze, když se pak podíváte, kolik to stojí :D

PROJEKCE PASIVNÍCH DOMŮ - Ing. Lukáš Dawid 13. 4. 2021 11:44:58

V Karviné realizujeme stavbu z KVH 60/140... (2by4 - 60/120), stavba jde na certifikaci PHI Darmstadt, je navržena na úroveň dotací B.2 - 450.000,- Kč + další. Chtěl jsem Vám dopsat, že v případě stavby svépomocí, Vám mohu zajistit (AD) jako autorský dozor a vést Vás během výstavby, co je dobře a co ne a co je rozhodující. Dokumentace pro provedení stavby (DPS) - je za mne velmi pochopitelná a názorná. Děkuji. Lukáš Dawid... popř. mám ještě šikovného zhotovitele hrubé stavby, zejména pro KVH, CLT a střešní konstrukci.

PROJEKCE PASIVNÍCH DOMŮ - Ing. Lukáš Dawid 13. 4. 2021 11:17:11

Dobrý den, vážení stavebníci, 8 let projektuji pasivní domy, řeším novou zelenou úsporám, certifikaci PHI Darmstadt. Mám za sebou asi 1000 konstrukčních detailů s tepelnými vazbami (kniha konstrukčních detailů). Jsem z Karviné, mohli bychom to mít k sobě blízko. Mohu Vám zaslat referenční projektovou dokumentaci, která by pro Vás a hlavně svépomocnou montáž, být rozhodující. Projekt je v barevném provedení, velice přehledný a hlavně precizní a podrobný. Druhé pololetí mám volnou kapacitu. V současnosti řeším 3 stavby na certifikaci passive house institut v německém Darmstadtu. Dřevostavby mám KVH a také CLT, můžeme se fyzicky na ně ještě podívat. Mám oprávnění energetického specialisty, takže veškerá optimalizace / návrh projektu / realizace... řešíte s jednou kompetentní osobou. Těším se na Vaši reakci. Děkuji. PROJEKCE PASIVNÍCH DOMŮ - Ing. Lukáš Dawid, 737 026 029, LDawid@seznam.cz

Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...Copyright © 2009 - 2022 Stavební Postupy s.r.o. Obchodní podmínkyZásady ochrany osobních údajů