SVĚT OKEN - ZKUŠENOSTI!!!

Autor: Lukitek007 (6 příspěvků)
Kategorie: Hrubá stavba
13. 1. 2016
14 komentářů
Dotaz

Máte prosím někdo z vás zkušenosti ( dobré či špatné ) s fa. SVĚT OKEN?? Mají teď dost dobré ceny a já řeším okna. Děkuji!!!!

Milhaus 19. 11. 2022 10:53:07

Se světem oken mám jen ty nejlepší zkušenosti (ironie), okna jsou instalované v listopadu 2012. Při příjezdu dvou pracovníků zněly hlášky stylu, kdo si jen může objednat trojskla, když je to tak těžké, na to jsem odpověděl, když se Vám to nelíbí, tak proč je nabízíte na webu? po instalaci jsem měl na jedné straně objednané překryvné lišty bez parapetů z důvodu plánovaného zateplení v příštím roce, lišty ale nebyly dovezeny. Na to jsem se dověděl, že je to tam stejně zbytečné, tak proč to tam dávat. Také mi nedodali jednu síť do oken, na mé námitky, že asi nebudu blbej, abych si objednal všechny sítě a tuhle vynechal mi řekli, že jsem to podepsal, tak to jde za mnou. Dobře, síť objednali, překryvné lišty také, po měsíci to někdo dovezl a nainstaloval. Parapet u dveří na lodžii není pochozí, takže to vypadá hrozně, prorože někdy se musí stoupnout i na parapet. No a po několika letech mi říká syn, nám tady v pokoji táhne, no a já se na to dívám a zjistil jsem, že rolnička, která má zajíždět za protější kus, tak tam nezajíždí, ale odjíždí od něj, když jsem rozhořčeně volal na jejich číslo, tak mi bylo řečeno, že se prostě někdo zaučoval a dal to blbě, jestli jsem také někdy něco nepokazil. To jsem se vytoči a řekl jsem onomu hlasu v telefonu, že od nich mi do bytu někdo vkročí jen přes mou mrtvolu. Nevím jak se sem vkládají videa, tak alespoň dva odkazy na horní a dolní zavírání. Odkazy zde: https://www.youtube.com/watch?vN7DchXfAunU https://www.youtube.com/watch?vSKDTApXRXd4 A kdyby byla nějaká nejasnost, tak jsem to na jednom okně nechal, kdyby náhodou. Celkem to bylo zmršené na třech oknech ze čtyřech a těch zámků bylo čtyři, nebo pět.

ferenze113 27. 9. 2022 9:29:24

Plastová okna máme v našem rodinném domě již delší dobu, ale během minulé zimy jsem úplně náhodou přišel na to, že už nám u nich úplně dobře netěsní původní těsnění, které nám tam instaloval výrobce. Proto jsem se poohlédl na internetu a Vašich článcích, jak se takové těsnění instaluje, objednal ho z obchodu https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm a pustil se do toho. Musím se pochválit, že to dopadlo moc dobře a už nám dovnitř netáhne :-)

Novak 14. 5. 2021 12:00:07

Ano musím potvrdit je to s prominutím spolek lemplů.
Měli dodat a namontovat výklopní markýzu. Po různÿch peripetiich s technikem z pobočky z Kralup n. Vltavou a nasledne s dalším technikem a s diskusí s ustředím ze Vsetína jsem díky vlastní aktivite zjistil , že bych vlastne zaplatil a pak čekal na markýzu kterou není možné namontovat na cihlový barák se zateplením. Ztráta 3 týdny a výsledek nula. Svět oken NIKDY.

Brubaker1986 5. 2. 2021 13:05:28

Dobrý den, mohu říct, že takové packaly jsem dlouho neviděl. Objednáte si vchodové dveře. Dle smlouvy dodání max 6 týdnů. Když jsme se po 10 týdnu dovolali, tak nám sdělili, že zatím jim nedošly panty. Tak že smolík. Po dalších 14 dnech přijeli na montáž. Po jejich odjezdu jsme zjistili, že dveře nezavírají samy, ale musí se uzamknout. S tím že jeden ze 3 zámků vůbec nezapadal. Tak jsme je hned reklamovali. za dveře jsme zaplazili přes 30 000 Kč. A za těch několik týdnů zpoždění jsme dostali asi 500 Kč zpátky. Další výsměch. Zedník sice dveře zazdil, ale tak dokonale, že jsme museli třetinu jeho práce vybrousit abychom měli šanci štukem zahladit stěny. Opravdu prvotřídní firma.

Pavel 24. 6. 2019 12:32:02

Co se týče samotných oken - jsou nádherná. To je vše. Pěnoví a polystyrénoví zedníci „Pat“ & „Mat“ opravdu své práci rozumějí. Štuky nedohlazené do ztracena a nerovnost.

Po ukončení práce nám zedníci sdělili: .

Při telefonickém rozhovoru s vedoucím pobočky v Děčíně p. Janou Göttlichovou nám bylo řečeno: odpad dejte vedle popelnice s komunálním odpadem.

Paní J. Göttlichová asi vůbec neví, že tento stavební odpad nepatří do komunálního odpadu, ale patří do příslušného sběrného dvora.

Fotografie s odpadem
http://kysap.sweb.cz/bordel/01.jpg

y.

jamka.kam 23. 10. 2017 12:15:19

Dobrý den, ano je tomu tak. Svět oken dodává okna, která jsou české výroby. Pokud byste snad váhala, tak oni tuto skutečnost mají ustanovenou přímou ve smlouvě…

MonikaKor 24. 9. 2017 11:45:31

Slyšela jsem, že okna od Světa oken jsou české výroby... Je tomu tak? Jinde jsem totiž zase četla, že to tak není... Děkuji za odpověď.

AnkaKa8 21. 8. 2017 7:14:12

Svět oken (http://www.svet-oken.cz/cz/) mohu jedině doporučit. Musím říct, že jsme byli až překvapeni, jak hladce celá spolupráce proběhla. Co oceňujeme nejvíce je fakt, že okna jsou české výroby (dokonce jsme se byli podívat i v jejich závodě a máme to garantováno i ve smlouvě) a pak nás také mile překvapilo, že ze strany firmy byly dodrženy všechny lhůty, na kterých jsme se domluvili.

Richardsonec 9. 8. 2017 12:08:09

Znám je. mají hodně reklam. myslím, že budou dobří. Doporučují kouknout na jejich siciální sítě. Tam bude dost recenzí na firmu celkově od více lidí. A nebo Heuréka. já tam narazil na https://www.okna-hned.cz/ taky díky recenzím. lepší hledat prostor, kde se vyskytují s názorem více lidí.

Romankaa 9. 8. 2017 11:28:46

Zkušenosti máme a byli jsme velmi spokjeni. Oceňuji hlavně jejich servis.

MichalM 28. 2. 2017 10:07:13

Co se týká kvality montáže, tak asi záleží pobočka od pobočky. Někde někdo může mít blbý den a odrazí se to v práci. Kvalita výrobků je ale něco jiného, ta musí být všude stejná. Já s nimi byl také spokojen (mám od nich dveře a okna) - pobočka Brno: http://www.svet-oken.cz/cz/pobocky/brno.html Materiál i práce jsou dle mého v pořádku.
Tady posílám odkaz na další recenze, na které jsem narazil. http://forum.tzb-info.cz/131976-jak-by-meli-spravne-montovat-okna
https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/5506-svet-oken.html

kutil Tom 24. 2. 2016 21:42:19

Nedoporučuji firmu Svět oken Vsetín,Okna vyrobena z recyklátu.Nikdo neupozorní a cenová nabídka se tváří jako okna z prvoplastu.Nikde v drážce nenajdete Made in Germany.

Gord a Galdrina

Gord a Galdrina 15. 1. 2016 13:55:03

Akce z jejich strany bez problému, chlapci přijeli v dohodnutý termín a hodinu..
Byla celkem kosa, tak lupli do sebe nějakou tu slivovici do kávy, a pak jeli jak namydlení. Stál jsem jim za zadkem. Bez problému odpověděli na vše co jsem potřeboval vědět.
Na jejich práci nemám připomínek. Přijeli 19.12.2015. Některé větší okna se hůře otvírají , ale mam novostavbu, takže vím že si to nějak sedá.. Nechali mi tam klíč a řekli jak si to mam poštelovat, takže nima problém.

mirek 14. 1. 2016 10:00:51

Před 5 lety výměna oken ve starém domě. Okna a jedny dvojkřídlé dveře - kvalita výborná,
montážní skupina super, komunikace s firmou horší, reklamováno : jeden venkovní parapet na třikrát, kryty žaluzijí dovezeny bílé místo odstínu zlatý dub.
Do nového domu asi zkusíme zas, aspoň nacenit a uvidíme.

Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...Copyright © 2009 - 2022 Stavební Postupy s.r.o. Obchodní podmínkyZásady ochrany osobních údajů