Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Vykouzlete zákoutí v zahradě pomocí schodů, palisád, a ohniště

Zahrada má sloužit k radosti i odpočinku a může být krásná, i když zrovna nic nekvete.
Máte vyřešené terénní nerovnosti, zpevněné svahy, funkční zídky, okraje dlažeb, záhonů a trávníků? Vytvořte si krásná zákoutí, kde můžete trávit příjemné teplé dny s rodinou a přáteli. Buďte připraveni.

Jistě chcete, aby vaše zahrada vypadala krásně a přívětivě i když na ní zrovna nic nekvete. Betonové výrobky jsou nejen vysoce funkční, ale mohou mít i příjemnou estetickou hodnotu. Pomohou rozčlenit plochu zahrady na menší funkční celky. Beton je ideálním materiálem do zahrady s vysokou odolností a mrazuvzdorností. V současné době si můžete vybrat z nesčetného množství povrchů a barev moderního i rustikálního stylu.


Pomocí palisád pohodlně ohraničíte vydlážděné plochy či záhony. Polygonální tvar palisád VERA a LENA je vhodný na tvoření oblouků. Palisády jsou také ideální pro vytváření schodišťových stupňů a překonání menších výškových rozdílů terénu.

CSB Palisády VERA červená

Palisáda CITY má obdélníkový půdorys s jemně zaoblenou horní hranou. Je ideální pro stupňování terénu, pro lemování zahradních solitérů, obruby chodníků a schodišťové stupně. Lze ji použít i pro budování nižších opěrných zdí.


Skvělým řešením každého převýšení je NATURBLOK schod, který je určen převážně k tvorbě krátkých a rovných schodů. Povrch schodu je štípaný a tumblovaný, což ještě zvýrazní přírodní vzhled povrchu. Perfektně se dá kombinovat s betonovými bloky NATURBLOK, ze kterých se staví zdi i ploty.

CSB NATURBLOK schod basanita

Pro stavbu schodů ale i pro obložení stávajících betonových schodišť lze též využít schodišťový prvek STEP s protiskluzovou úpravou. Jeho příznivá hmotnost zaručuje snadnou ruční manipulaci.

CSB STEP javor

Vaše zahrada bude dokonalá s NATURBLOK ohništěm, které je dodáváno jako stavebnice se všemi potřebnými kameny na jedné paletě.

S produkty CS-BETON můžete své okolí doladit do posledního detailu. Okrasné zdi, velkolepé dlažby či ohniště budou chloubou vaší zahrady.

Naposledy změněno pondělí, 13 listopad 2017 09:16
Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!!! Příprava podloží a pokládka venkovní dlažby - pozvánka na sobotní workshop - NOVÝ TERMÍN 14.10.2017

POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!!!  Příprava podloží a pokládka venkovní dlažby - pozvánka na sobotní workshop - NOVÝ TERMÍN 14.10.2017
V sobotu 14.10.2017 pořádáme workshop na stavbě domu, kterou můžete sledovat v projektu Svépomocí ŽIVĚ. Ukážeme si přípravu podloží před násypem štěrkových vrstev, přípravu různých frakcí štěrku, betonování obrubníků i finální…

Dlažba v zahradě

Dlažba v zahradě
V každé zahradě jsou místa, která je třeba zpevnit, ať už jsou to chodníčky mezi záhony, posezení pod pergolou, nebo větší plochy jako automobilová stání, parkoviště a dvorky. Ideálním materiálem…

Zpevněné plochy

Zpevněné plochy
Do zimy jsme chtěli mít hotové kompletně okolí RD. To znamená 2 stání pro auta a propojení mezi nimi s přístupem ke dveřím + chodníček okolo domu + terasa +…

Diskuzní fórum