V sobotu 28.5.2016 proběhne praktická ukázka montáže oken. Přijeďte se podívat!

Svépomocí živě

Již tuto sobotu 28.5. nás čeká ukázka předsazené montáže hliníkovo plastových oken PASIV CL aluclip, kterou budou provádět technici společnosti OKNA.EU. Kromě předsazené montáže budete moci v prostoru garáže sledovat i standardní montáž bez předsazení a následně obě varianty porovnat a vidět naživo.

Na workshopu se podíváme, jak připravit ostění domu před montáží oken. Zjistíme, jaké typy montáží oken se standardně provádějí a v přímém přenosu budeme moci vidět průběh předsazené montáže oken, standardní montáž oken v garáži a instalaci hliníkových vstupních dveří. 

hlinikove dvere 

Montáž bude provádět společnost OKNA.EU, které svými články na vlastním webu šíří osvětu v oblasti správného výběru i montáže. Odborní technici budou připraveni odpovídat na jakékoliv Vaše dotazy související nejen s předsazenou montáží oken.

 

Plasto hliníková okna PASIV CL ALUKLIP

Plastová okna z německého osmikomorového profilového systému o stavební hloubce 86 mm opatřená z exteriérové strany velmi pevným a odolným hliníkovým opláštěním jsou osazována izolačními trojskly 4-18-4-18-4 s Ug = 0,5 / 0,6 W.m-2.K-1 a švýcarským teplým nekovovým meziskelním rámečkem Swisspacer - V. Díky svým vynikajícím tepelně izolačním schopnostem (Uw = 0,7 W.m-2.K-1) a excelentnímu vzhledu hliníkových oken z exteriéru jsou jedinečným produktem pro moderní a přitom úsporné domy.

 

Rezervujte si své místo na ukázku montáže oken

Místo: obec Rostoklaty (Úvaly, Praha – východ) mapa.

Termín: sobota 28.5.2016 od 10 hodin.

Cena: zdarma

Maximální kapacita je 30 účastníků.

 

 

 

 

 

VIDEO: Gabionová sypaná stěna
Následujicí článek autora
18.09.2019 09:30 7712 zhlédnutí
VIDEO: Gabionová sypaná stěna
Konečně nastal čas zaměřit se také na zahradu domu Svépomocí ŽIVĚ. V rohu zahrady bude...

Stavební etapa: Aktuality okna a dveře okna a dveře