VIDEO: Kotvení polystyrenu, instalace lišt, perlinky a stěrkování - rezervujte si místo na sobotním workshopu

Svépomocí živě

V sobotu 18.6. se v Rostoklatech uskuteční další workshop s praktickou ukázkou realizace zateplovacího systému. Tentokrát se budeme věnovat kotvení polystyrenových desek, instalaci rohových lišt a nanášení lepidla s perlinkou. Za 14 dnů se podíváme na lepení obkladových pásků TERCA Klinker. Počet míst na workshopech je omezen. Rezervujte si své místo již nyní.

Oba plánované workshopy budou probíhat v sobotu a začnou tradičně od 10 hodin dopoledne. Na stavbě bude k dispozici malé občerstvení.

Pro rezervaci místa na workshopu vyplňte své údaje do jednoho z formulářů. Postupným vyplňováním formulářů si tak můžete rezervovat místo na oba nadcházející workshopy. Rezervaci prosím potvrďte pouze v případě, že na workshop opravdu přijedete. Děkujeme!

18.6.2016 - Zateplení fasády - kotvení izolantu a natahování lepidla

Čím kotvit izolační desky ISOVER GREY WALL tloušťky 280 mm a ISOVER 70F tloušťky 100mm? Jak připravit před nanesením lepidla ostění otvorů a rohy domu? Jaký typ perlinky zvolit pro místa se standardní omítkou a části domu, na které budou použity cihlové obkladové pásky TERCA Klinker? Ukázka realizace a odpovědi nejen na tyto dotazy Vás čeká na sobotním workshopu.

Budete si moci vyzkoušet kotvení polystyrenových desek, natahování první vrstvy lepidla na polystyrenovou izolaci i následnou aplikaci perlinky. Detailně se zaměříme na ostění oken a dveří a řekneme si, jak jej správně realizovat.

Rezervujte si své místo na ukázku zateplení fasády - kotvení izolantu a natahování lepidla.

Zateplení fasády - kotvení izolantu a natahování lepidla.

 

Místo: obec Rostoklaty (Úvaly, Praha – východ) mapa.

 

Termín: sobota 18.6.2016 od 10 hodin.

 

Cena: zdarma

 

Maximální kapacita je 30 účastníků.

 

25.6.2016 - Lepení cihlových obkladových pásků TERCA Klinker

Těšit se můžete na ukázku postupu lepení obkladových pásků TERCA Klinker. Realizaci budou provádět profesionální řemeslníci. Na stavbě bude přítomen Pavel Korous, specialista na obkladové pásky TERCA Klinker, kterého se budete moci v průběhu ukázky na cokoliv zeptat.

V části domu budou mít odvážní účastníci možnost vyzkoušet si instalaci obkladu z lícových pásek na vlastní kůži – ŽIVĚ. 

Rezervujte si své místo na workshopu - lepení obkladových pásků TERCA Klinker.

Lepení obkladových páslů TERCA Klinker.

 

Místo: obec Rostoklaty (Úvaly, Praha – východ) mapa.

 

Termín: sobota 25.6.2016 od 10 hodin.

 

Cena: zdarma

 

Maximální kapacita je 30 účastníků.

 

 

 

VIDEO: Gabionová sypaná stěna
Následujicí článek autora
18.09.2019 09:30 6914 zhlédnutí
VIDEO: Gabionová sypaná stěna
Konečně nastal čas zaměřit se také na zahradu domu Svépomocí ŽIVĚ. V rohu zahrady bude...

Stavební etapa: Aktuality Zateplení domu fasáda videa