Plán workshopů v projektu Svépomocí ŽIVĚ v roce 2016

Svépomocí živě

Počasí je relativně moudré pro stavebnictví a práce na stavbě domu v projektu Svépomocí ŽIVĚ brzy opět vypuknou. Chcete se na stavbu přijet podívat a účastnit se některého z živých workshopů v roce 2016? Podívejte se, jaké workshopy jsou letos naplánovány a napište nám, co byste rádi viděli a přijeli si vyzkoušet.

V současné době je dokončena hrubá stavba domu a další práce budou pokračovat na provádění vnitřních instalací, montáží oken, realizací omítek atd.

Na sezónu 2016 je zatím naplánováno 10 workshopů:

PořadíMěsíc konáníTéma
1 duben Předsazená montáž oken
2 duben Zateplení základů a soklu
3 květen Provádění rozvodů rekuperace
4 květen Aplikace sádrových omítek
5 červen Realizace podlahového vytápění
6 červen Lepení obkladů a dlažeb
7 červen Zateplení fasády - lepení izolačních desek
8 červen Zateplení fasády - kotvení izolantu a natahování lepidla
9 červenec Lepení cihlových obkladových pásků TERCA
10 červenec Montáž obložkových zárubní a posuvných dveří

Workshopy budou tradičně probíhat v sobotu od 10 hodin do odpolední 14 - 15 hodiny. Přesný termín konání workshopu bude zveřejněn v pozvánce na Svépomocí.cz, na Facebooku a registrovaným stavebníkům bude pozvánka odeslána na email.

Plán workshopů není konečný

Stávající plán workshopů není konečný a každý má možnost navrhnout téma, které by ho zajímalo a rád by se přijel na realizaci v praxi podívat. Pro tento účel jsme připravili soupis prací, které budou na stavbě v letošním roce prováděny s možností zaškrtnout libovolnou stavební etapu, při které by měl být uspořádán workshop.

U plánovaných workshopů můžete současně zaškrtnutím políčka u názvu workshopu pro sebe vytvořit takzvanou předregistraci, abychom Vám informaci o konání poslali dříve než ostatním.

Vytvořte si předregistraci

Předregistrace na workshop Vám zajistí přednostní informaci o termínu konání workshopu, který jste si zvolili. Budete tak mít jistotu, že Vám neunikne důležité téma, na které byste se rádi přijeli podívat, nebo že na workshopu pro Vás již nebude místo. Předregistrace Vás tedy k ničemu nezavazuje, ale dává Vám výhodu se na workshop následně přihlásit dříve než ostatní stavebníci.

 

Chcete si pro sebe zajistit místo a vytvořit si na workshopu předregistraci? Napište svůj email do formuláře a získejte plán workshopů, u kterého si jedním kliknutím vyberete téma, které Vás zajímá. Současně budete moci vložit vlastní námět na workshop, který bychom pro Vás měli uspořádat.

VIDEO: Gabionová sypaná stěna
Následujicí článek autora
18.09.2019 09:30 5393 zhlédnutí
VIDEO: Gabionová sypaná stěna
Konečně nastal čas zaměřit se také na zahradu domu Svépomocí ŽIVĚ. V rohu zahrady bude...

Stavební etapa: Aktuality