Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Ráďa a Léňa

Radek a Lenka

Velikost pozemku: 885 m2
Typ domu přízemní
Zastavěná plocha domu: 140 m2
Podlahová plocha domu: neuvedeno
Plánovaný rozpočet: 2 700 000 Kč

Od našeho posledního článku uběhlo pár měsíců a musím říct, že od února se toho opravdu dost změnilo. První etapa alias základová deska je konečně za námi! Teď Vás s tím seznámíme hezky popořadě.

I my jsme nejprve byli ti, kteří si chtěli nechat domeček postavit na klíč, ale... První schůzka v pořádku, druhá schůzka v pořádku až nám jednou přišla cenová nabídka, která nám vyrazila dech. Proč to najednou stálo o tolik víc jsme se ani nestihli zeptat, prostě jsme od toho po dlouhých debatách opustili. Dokonce se pan ředitel tak snažil, že by nám býval dal i sto tisíc slevu! Všichni to známe, byl to super trik, ale na nás nezabral. A tak i my se budeme muset spolehnout sami na sebe a naše nejbližší a postavit si ten sen sami :)!

S přítelem jsme spolu šest let, a proto už byl nejvyšší čas, abychom zase vystoupali v pomyslném životním žebříčku výše. Už asi před dvěma lety jsme se poohlíželi po nějakém bytě, hlavní podmínkou bylo, abychom se vyhnuli sídlišti, ale vždy když se nám něco zalíbilo, tak jsme stejně dřív nebo později našly určitý vroubek, díky kterému jsme nešli ani na prohlídku. Dokonce jsme začli přemýšlet, že si koupíme byt, který je teprve stavěn – NAŠTĚSTÍ nás ta drahota vždy přesvědčila, že koupě nového bytu pro nás není ideálem.