Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Patrik a Marcelka

Patrik a Marcelka

Velikost pozemku: 933 m2
Typ domu přízemní
Zastavěná plocha domu: 149,9 m2
Podlahová plocha domu: 121,9 m2
Plánovaný rozpočet: 2 700 000 Kč

Po založení první řady následovala týden pauza. Pokračovalo se příští víkend, respektivě od čtvrtka do neděle.

Po vylití základové desky následovalo cca týden kropení a zrání desky. Hydroizolaci jsme navařili po 14 dnech od vylití, první řada se zakládala přesně 3 týdny po vylití základové desky.

Po vylití ztraceného bednění a sestavení kanalizace přišlo na řadu zavážení desky a následné hutnění.

Rohy se nám podařilo úspěšně založit a druhý den následovalo "zdění" ztaceného bednění. Z dřívejších článků víte, že se špatně vypočítal beton do základových pasů a nyní bylo třeba výškový deficit dohnat zvýšením tvárnic pomocí suchého betonu. Z 0 až 12 cm podsypu jsme se dostali na +- 1,5 cm výškového rozdílu. No, na to, že jsme to dělali poprvé v životě .. :-).

První letošní akcí na baráčku bylo založení rohů ztraceného bednění šířky 40 centrimetrů.

Zdravím všechny svépomocníky do nové stavební sezony 2018 naším prvním článkem.

Ahoj všem, dne 11.10. jsme získali stavební povolení, to je o cca měsíc dřív, než jsme čekali a navíc jsme měli před sebou týdenní dovolenou v Krkonoších, takže jsme chtěli stihnout alespoň něco, než žačne mrznout.

Zdravíčko, tak to máme za sebou a dne 11.10. jsme obdrželi potvrzený projekt a povolení od stavbeního úřadu - STAVBA JE POVOLENA :-). Dne 8.11. jsme načerpali úspěšně první část hypotéky.

Zdavím všechny,  po nějaké době píši opět další článek - momentálně jsme ve fázi, kdy máme vše od projektu až po hypotéku zařízené a během příštího týdne by měla být již stavba povolena, ale o tom zase příště :-)

Zdravím všechny stavebníky :-) Jsme mladá rodinka. Já ze středočeského kraj, přítelkyně z Vysočiny - tak dlouho jsme se hledali, až jsme se našli :-) Vzhledem k tomu, že mám v práci v Humpolci, jsem také migroval na Vysočinu a nyní bydlíme u rodičů přítelkyně na Ledečsku, kde máme svoje dvě místnosti, které nám jsou již malé, protože se nám minulý rok v srpnu narodil malý špunt.