Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Jirka a Lucka

Jirka a Lucka

Velikost pozemku: 1 900 m2
Typ domu přízemní
Zastavěná plocha domu: 205 m2
Podlahová plocha domu: neuvedeno
Plánovaný rozpočet: neuvedeno

Jelikož nastala neplánovaná přestávka ve výstavbě, tak napíšeme co nového se u nás podařilo a bohužel i nepodařilo. Ještě v roce 2017 jsme objednali vazníky, rozhodli jsme se, že budou s úložným prostorem, což je velice praktické a bylo to nakonec dobré rozhodnutí, vzniklo krásné místo. Vše bylo objednané půl roku dopředu, aby na vše bylo dost času.

Základová deska hotová a připravená na zdění, stavět budeme z porothermu, zvolili jsme profi 30 a zateplení. Cenová nabídka od firmy za vyzdění broušených cihel a po zkušenostech od jiných stavebníků jsem jsi opět řekl "To je výzva". Tak jdeme na to svépomocí.

Pozemek je náš a nastal čas na projekt. Prošli jsme několik domů, výstav, inspirace z internetu a zhruba jsme věděli co přesně chceme a začalo kreslení, úpravy, změny. Výsledek byl poslán projektantovi, se kterým proběhlo několik schůzek a dořešení detailů. Tímto mu děkuji za vytvoření a přeměnu projektu ve stavební povolení.

Zdravím všechny stavebníky, hlavně ty svépomocí. Jelikož jsme oba vyrůstali nebo žili v domku, tak volba byla jasná a také pro rodinu chceme mít vlastní a je to i splnění našeho celoživotního snu. Jasným cílem bylo do 10km od stavajícího bydliště.