Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Vybavení pro Váš dům a zahradu

Právě jste skončili se stavbou nového domu? Nyní vás čeká vybavení interiérů a úprava zahrady.
Dopřejte si pořízení moderních vychytávek za příznivé ceny, pomohou vám k zatraktivnění místa, kde se budete hojně pohybovat.

Domácnost v barvách

I v případě, že preferujete dřevěné odstíny, je dobré je doplnit barevnými doplňky. Barvy prostě letí a v kombinaci se dřevem bude interiér působit velice moderně a navíc pozitivně na vaši náladu. Už jste si jistě všimli, jak výrobci sledujíc trendy a není problém si zajistit dřevěný nábytek doplněný jedním barevným šuplíkem, poličkou apod.

 

V kuchyni jsou oblíbené barové pulty a k nim si můžete dopřát barové židle třeba každou v jiné barvě. Není problém si vybrat červené, fialové, zelené, oranžové, žluté, modré, béžové a jiné barvy. U barových židlí preferujte kvalitní provedení a především výbornou stabilitu.

Zahrada pro pobavení a aktivní činnost

Zahrada je bezvadným prostorem k umístění bazénů. Na trhu se setkáte s mnohými lacinějšími i dražšími variantami, ale lepší je preferovat kvalitu, aby vám bazény vydržely déle než jednu sezónu. Jestliže se vám zrovna nechce nijak narušovat zeminu, stačí si vybrat z několika typů nadzemních bazénů s rychlou instalací.

 

Pro rychlejší ohřev vody vyzkoušejte solární plachty nebo sprchy. Solární sprchy pojmou až několik desítek litrů a lze je nainstalovat k bazénu nebo jinde samostatně v zahradě, kde vám například poslouží k osvěžení po práci na zahradě nebo po sportování.
 
Po většinu roku se dá najít čas k uspořádání zahradní party s grilovačkou, kam pozvete známé a přátele. Možná budete vymýšlet, kam je usadíte. Pivní sety vám nabídnou nejen více místa k sezení, ale také k podávání občerstvení a pitiva. Pivní sety jsou skládacím zahradním a venkovním nábytkem, kterému nechybí ochrana proti venkovním vlivům.

set

Děti určitě potěší kvalitní trampolína, kde se mohou maximálně vydovádět. Jestliže si vyberete trampolínu s vyšší nosností, není problém, aby si zde kdykoliv zaskákali dospělí různého věku. Trampolíny jsou totiž skvělým prostředkem, jak podpořit svoje zdraví.


 
Všechny zde uvedené výrobky do vašich interiérů a exteriérů snadno získáte díky online objednávce na Hawaj.cz.

 

Internetový obchod má již spoustu zkušeností a spokojených zákazníků, proto není třeba mít obavy z nákupu. Stačí chvíle a perná práce spojená se stavěním, vybavováním a vylepšováním vašeho domu a okolí bude po zásluze odměněna příjemnými odpočinkovými aktivitami.

 

HAWAJ.cz - Váš partner pro dům a zahradu

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Jak si zpříjemnit večerní posezení na terase? Máme pro Vás tipy.

Jak si zpříjemnit večerní posezení na terase? Máme pro Vás tipy.
Pro účel nasvícení zahradních kuchyněk, pergol i jiných míst se přímo nabízí LEDkové pásky které mají efekt a malou spotřebu energie. Světla lze ovládat jak pohybovým čidlem, tak manuálním vypínačem,…

Terasa č.2

Terasa č.2
Druhá terasa bude větší než první terasa, bude i mnohem mohutnější, skládat se bude z betonových pasů o šířce cca 35-40cm a hloubce 100cm. Dále 4 řady bednění a betonová…

Terasa č.1

Terasa č.1
Nejdřív byl nápad udělat opěrnou zídku, která by rozdělila terén kolem vstupní části baráku na dvě úrovně - z toho nakonec sešlo a rozhodl jsem se udělat klasickou terasu napojenou na…

Diskuzní fórum

    • Opěrná zídka
    • Jde mi spíše o to, jestli ty 3 řady 20 ZB vydrží tlak patky z pergoly. Druhá strana pergoly...
    • Autor nedeto | 24. zář 2018 09:12