Domov s nízkými provozními nároky a střechou zdarma

Redakční

Od roku 2020 se budou stavět domy s téměř nulovou spotřebou energie. Nejste si jistí, co to v praxi znamená a máte obavy, jak takový dům postavit? Vysoké nároky pasivních domů nebo domů s téměř nulovou spotřebou energie jsou ve stavebním programu Wienerberger e4 dům již standardem. Postavené e4 domy jsou nejen ekonomické, ale také estetické a ekologické. Nyní navíc probíhá soutěž o střechu zdarma.

Soutěž o e4 střechu Tondach

Do konce měsíce října 2019 probíhá soutěž o pálenou střešní krytinu Tondach. Podmínky soutěže jsou jednoduché, stačí se registrovat na webových stránkách https://e4dum.cz/e4-cihlovy-dum-bydleni-budoucnosti/. Ze všech účastníků bude vylosován jeden výherce, který obdrží poukaz na e4 střechu, tak se neváhejte zapojit.

Ekonomické řešení 

Cena domu e4 je plně srovnatelná s jinými konstrukčními řešeními na českém trhu. Tím, že je stavěn z ucelených systémů Porotherm a Tondach, je docíleno snížení nákladů na energie a emise CO2. Tradiční keramická konstrukce využívá akumulaci tepla pro udržení tepla v zimě nebo chladu v létě.

Nízké provozní náklady

Dům e4 má vysokou životnost, minimální náklady na údržbu. Dům postavený dle konceptu e4 je rovněž estetický a zdravý. Keramické materiály jsou zdraví neškodné výrobky, neemitují žádné organické těkavé látky ani formaldehydy. Z hlediska estetiky si můžete vybrat z typových projektů, nebo si navrhnout stavbu podle vlastních představ.

Stavba svépomocí nebo na klíč

Pro projekt e4 dům se můžete rozhodnout pokud chcete stavět svépomocí ale i na klíč. Projekt vás provede celým procesem stavby a to již od úplného začátku. Máte otázky k projektu nebo sháníte projektanta? V rámci projektu e4 můžete využít bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kde vám poradí další kroky nebo doporučí profesionálního projektanta.

V případě, že chcete stavět dům svépomocí, můžete využít služby zapůjčení pomůcek a strojů, pomoc se založením stavby nebo slevy na stavební materiál. Chcete-li stavět dům na klíč, program nabízí spolupráci s ověřenými stavebními firmami a předními dodavateli. Sjednejte si bezplatnou konzultaci.

S dlaždicemi Fortelock zvládnete rekonstrukci podlahy v garáží během jednoho odpoledne!
Předchozí článek autora
30.09.2019 10:20 2176 zhlédnutí
S dlaždicemi Fortelock zvládnete rekonstrukci podlahy v garáží během jednoho odpoledne!
A to s plastovou dlažbou Fortelock od českého výrobce Fortemix s.r.o. Dlažba je ze 100% PVC. Je...
Cihly plněné minerální vatou – úspora energie bez dodatečného zateplování
Následujicí článek autora
28.10.2019 09:00 2084 zhlédnutí
Cihly plněné minerální vatou – úspora energie bez dodatečného zateplování
Přemýšlíte, z čeho postavíte svůj dům? Cihla představuje tradiční materiál, ale co když ji...