Počáteční vizualizace domu

Příspěvek stavebníka

Projekt jsme původně hledali v katalozích projekčních a realizačních firem. Bohužel jsme se nikdy  neshodli co se nám líbí :-). Proto jsme se rozhodli pro úplně individuální projekt dle našich požadavků. Pozemek máme dost velký a rádi by jsme na něm měli i ovocný sad.  

Jelikož je zahrada na severovýchod a okna z pokojů jsme chtěli mít na tuto stranu, rozhodli jsme se tedy oslovit architekty pro vypracování studie domu namíru. Poptávku jsme zadali na stránce poptavej.cz a v průběhu několika dnů se nám začli Architekti ozývat sami.

Teď bylo jen na nás koho si zvolit.

Ceny návrhů byli v rozmezí od 30 000  do 80 000 (cena 80 000 se nám zdála být absurdně vysoká, s přihlédnutím na skoro rovnou plochu pozemku).  Dokonce nám jedna paní architektka dala odkaz na stránky architektonické komory, kde si máme cenu v podstatě dopočítat sami. Tudíž naše rada zní neuspěchejte rozhodnutí ceny za služby jsou velmi rozdílné.

Volba nejnižší ceny nebyla priorita, ale pan architekt měl velmi dobrá doporučení a mnoho zkušeností. Absolvovali jsme jedno setkání na pozemku, kde jsme si vyjasnili naše představy. Po sepsání smlouvy nám navrhl první vizualizaci dle sepsaných poždavků poměrně rychle. Veškeré věci, které se nám nezdáli, nám opodstatnil a konečnou verzi jsme měli hotovou cca do 3 měsíců. 

Fotogalerie

Počáteční vizualizace domu
Počáteční vizualizace domu<br />strana do zahrady
Počáteční vizualizace domu<br />přední strana domu
koordinační situační výkres
Následujicí článek autora
30.05.2019 07:15 3250 zhlédnutí
Projekt domu
Výběr projektanta pro nás byl jednodušší, ale věříme že to pro některé nemusí být takoví med. My...

Stavební etapa: rozhodnutí stavět projekt domu

Název položky Cena
Architektonická vizualizace 30 000 Kč
Celkem 30 000 Kč

1 komentář

pavel
napsal(a) pavel/03. čvn 2019 10:07

tak teď nevím, jestli vás projekt stál 30.000,- nebo jen vizualizace.

Odkaz Komentáře