Výstava Stavby století na veletrhu STAVOTECH Olomouc

03.11.2018 08:15 272 shlédnutí
Redakční

Stavební a technický veletrh STAVOTECH - Moderní dům Olomouc se za dobu svého trvání vypracoval v největší a nejzajímavější podzimní stavební veletrh na Moravě. 56. pokračování veletrhu se koná od čtvrtku 8. do soboty 10. listopadu 2018 v pavilonu A  a přilehlých venkovních plochách olomouckého Výstaviště Flora. Bohatá nabídka firem doplněná o řadu doprovodných výstav, konferencí, seminářů a prezentací dělají z akce atraktivní prostor pro načerpání nových informací, myšlenek, nápadů i inspirace.

Nosnou částí celého veletrhu STAVOTECH – Moderní dům a jeho doprovodných akcí je prezentace firem ve výstavní části, kde více než 150 vystavovatelů představí širokou nabídku výrobků a služeb snad ze všech odvětví stavebního oboru. Podzimní etapa se již tradičně vyznačuje největším zastoupením v oblasti topení a úspor energie – návštěvník zde může srovnat nabídku rozličných druhů kotlů, kamen a dalších forem topení. Velké zastoupení má také moderní dřevěné stavění a firmy s nabídkou dřevostaveb.

Součástí veletrhu jsou další specializované výstavní a konferenční akce:

EKOENERGA zaměřena na úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie

Aktuální téma dřevěného stavění je obsahem doprovodné výstavy i konference MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA.

Olomoucký kraj zastřešuje expozici měst a obcí Olomouckého kraje, která je součástí přehlídky investičních příležitostí pod názvem RegionInvest.

ArchDesign Morava je název osvětové multižánrové akce zaměřené na architekturu, design a stavebnictví. Její součástí budou opět přednášky, exkurze a panelové architektonické a designové výstavy. Architektonická procházka letos navštíví jedinečný komplex Nutrend World v místní části Chválkovice. Největším tahákem bude ale bezesporu architektonická přehlídka sto panelů výstavy s názvem České a slovenské stavby století, která mapuje úspěchy českého a slovenského stavitelství v průběhu sto let od vzniku naší republiky.

Podzimní veletrh STAVOTECH - Moderní dům a souběžně probíhající výstavy a prezentační akce jsou dobrou příležitostí pro konzultaci s odborníky i bohatým zdrojem hodnotných informací a inspirace. Své si tady najdou odborníci i široká veřejnost. Nenechte si tedy ujít příležitost a zavítejte na olomoucké Výstaviště Flora ve dnech 8. - 10. listopadu od 9,00 do 18,00 hod., v sobotu do 17,00 hodin.

Nejvyšší dřevostavbu na světě představí v Praze
Předchozí redakční článek
17.10.2018 13:48 540 shlédnutí
Nejvyšší dřevostavbu na světě představí v Praze
Redakční
14.ročník veletrhu DŘEVOSTAVBY 2019 proběhne na Výstavišti Praha – Holešovice v termínu 7.–...
Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva pro všechny
Následujicí redakční článek
11.11.2018 11:31 513 shlédnutí
Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva pro všechny
Redakční
14. Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 nabídne vše, co lze ze dřeva vyrobit, moderní technologie, inspiraci...

Nové články na Svépomocí.cz

Příspěvek stavebníka
Příprava stavby
Plánek rozdělení parcel
Příspěvek stavebníka
Základy a deska
Základová deska

Související články