Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Soutěž o 3D model rodinného domu

Portál Svépomocí.cz pořádá soutěž o dva architektonické modely rodinných domů ve formátu 3D. Zúčastnit soutěže se může každý, bez ohledu na to, jestli už má postaveno, nebo teprve čeká na stavební povolení. Zapojte se, pravidla soutěže jsou jednoduchá.

Partnerem soutěže je společnost 3DHned.cz, která se mimo jiné zabývá i tiskem prototypů, součástí, dekorací či projektů na zakázku.  Výhercům vyrobí na základě půdorysu ve formátu 3D jejich rodinný dům v měřítku cca 1:65. 

Pravidla jsou jednoduchá

Je jasné, že mít model svého domu na památku nebo jako vizualizaci budoucí stavby, je pěkná věc. Jak se tedy můžete do soutěže zapojit?

  1. Sdílejte soutěžní facebookový post
  2. Staňte se fanouškem facebookové stránky 3DHned.cz Svépomocí.cz
  3. Napište článek (alespoň o 150 slovech) na téma Jak vznikal projekt vašeho rodinného domu na web Svépomocí.cz. Napsat článek můžete hned po registraci zde. V článku uveďte větu: „Soutěžím o 3D model rodinného domu od společnosti 3DHned.cz.“

Porota složená z týmu Svépomocí.cz následně vybere dva nejlepší články (hodnotit se bude obsah, fotografie atd.). Výherci získají 3D model svého domu v měřítku 1:65 až 1:75 na základě výkresu půdorysů a pohledů daného RD. 

Článek na téma Projekt

Nenapadá vás, co by se hodilo napsat o vašem projektu? Za každým rodinným domem přeci stojí příběh. Zkuste si odpovědět na pár otázek, které vám pomohou při psaní:

-        Proč stavíte/postavili jste si dům?

-        Kdo vám pomáhá/pomáhal s projektem?

-        Jaké dispozice jste pro svůj dům vybrali (velikost, druh topení atd.)

-        Proč chcete 3D model rodinného domu?

-        V jaké stavební fázi jste nyní?

-        Už máte stavební povolení? Čekali jste na něj dlouho?

Všechny odpovědi na tyto otázky nás zajímají, tak se s námi podělte o svůj stavební příběh. 

Těšíme se na vaše příběhy.

Zapojím se do soutěže:

Napsat článek.

 

 

Redakční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Související články

Začátek a příprava pozemku na stavbu

Začátek a příprava pozemku na stavbu
Zdravím stavebníky, již několik let sleduji tento web a rozhodl jsem se, že také něco přispěju, ať jenom nečerpám zkušenosti... Začnu postupně od začátku, abych se postupně dostal do současnosti. Na začátku stálo…

Koupě pozemku na horách a projektová dokumentace

Koupě pozemku na horách a projektová dokumentace
Po dlouhém váhání, hledání a rozmýšlení, zda se pustíme do nákladné rekonstrukce našeho malého domku, nebo raději koupíme pozemek a začneme od základů, vyhrála varianta číslo dvě a nakonec jsme…

Rodinné domy, bytovky i školy: Inspirujte se, jak stavět rychle a efektivně

Rodinné domy, bytovky i školy: Inspirujte se, jak stavět rychle a efektivně
Šetření za vytápění, úspora energie, nižší zátěž na nosné konstrukce nebo lepší akustické vlastnosti. Pokud plánujete stavbu nebo rekonstrukci, nechte se inspirovat příklady využití stavebních technologií a materiálů Rigips.

Diskuzní fórum