Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Získejte i vy oblibu ve vatových cihlách

Rozhodli jste se pro stavbu domu svépomocí? Nevíte si rady? Důležité je zvolit si správné zdivo, které splní podmínky zdravého a bezpečného bydlení. Skvělý poměr ceny a výkonu vám zajistí cihly plněné minerální vatou Porotherm T Profi. Rychlá výstavba, dlouhá životnost a hlavně výborné tepelněizolační vlastnosti bez nutnosti dodatečného zateplování - to jsou hlavní důvody, proč zkušení stavbaři tyto cihly upřednostňují.

Jedna cihla = méně starostí, více výhod

Cihly Porotherm T Profi jsou určeny pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů s nárokem na vysokou tepelnou izolaci (bez nutnosti další izolace na fasádě). Zdivo z cihel plněných minerální vatou v sobě spojuje výhody pálené cihly (pevnost, únosnost, ochrana proti hluku a požáru) a minerální izolace (vysoká tepelná ochrana a stálost parametrů). Stavba s cihlami Porotherm T Profi je tedy ekologická a zároveň energeticky i finančně výhodná.

Zdravé bydlení

Cihly se vyrábějí z přírodních prvků - hlíny, vody, vzduchu a ohně, minerální vata vzniká tepelným zpracováním přírodních hornin. Jde tedy o ekologicky nezávadné stavební materiály, které zaručují skutečně zdravé bydlení. Velkou předností cihel je jejich propustnost, která se stará o optimální vnitřní mikroklima, což má za následek cihelné stěny bez plísní, řas, hmyzu a tolik známých roztočů.

Porotherm T Profi

Porotherm T Profi č. 8

Ideální ochrana před přírodními vlivy

Postavte si dům z cihel Porotherm T Profi a jednou provždy zapomeňte na chlad, horko, hluk či případné obavy z možném požáru!

Cihly plněné vatou jsou díky své vodivosti zařazeny mezi izolační materiály. Požadovaná izolace je obsažena již v cihle, proto není nutné jakékoliv další zateplení nebo použití vrstvených stěn. Díky tepelněizolačním vlastnostem ušetříte výrazně na nákladech investovaných do vytápění a současně chráníte životní prostředí. Vnitřní a vnější stěny z cihel Porotherm T Profi spadají mezi tzv. těžké konstrukce, které přispívají k příjemnému klimatu místností i v letních, někdy až tropických měsících. Účinná ochrana před hlukem zvenku je také samozřejmostí.

Stěny z cihel plněných vatou Porotherm T Profi jsou odolné vůči ohni a splňují požadavky na požární ochranu, která nabývá v ČR stále většího významu. Ve svém domě budete tedy zcela v bezpečí!

Značná finanční úspora

Stavba s cihlami je neskutečně jednoduchá, přesná a časově nenáročná. Současně je možné výstavbu zahájit i v zimním období! Proto projektanti, stavebníci a dodavatelé mohou stavby provést rychleji a efektivněji - ušetříte tak na jejich čase a vašich penězích! Dům z cihel Porotherm T Profi je maximálně robustní, proto není zranitelný a odolává vlivům času. Dlouhá životnost tedy zaručuje, že i další generace budou mít kde s klidem složit hlavu.

Nyní v rámci jarního slevového poukazu, který platí to konce měsíce dubna, můžete cihly Porotherm T Profi zakoupit s výraznou slevou. Více informací zde.

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Z čeho stavět, rekuperace, pasiv

Z čeho stavět, rekuperace, pasiv
Už od té doby, co jsme měli pozemek, se měnili hodnoty jak a z čeho stavět. První myšlenky byly komplet stavba svépomocí, přes cíl, že dům bude na klíč až…

Čekání na cihly

Čekání na cihly
Zdravím všechny. Deska nám pěkně zraje (už je to dávno víc než měsíc, co se dokončila) a já stále čekám na zázrak. Jmenuje se cihla. Prý ji někdo i někdy…

Jak si postavit dům z HELUZu

Jak si postavit dům z HELUZu
Pokud si chcete postavit dům, pokusíme se vám sdělit několik informací jak a s čím začít, jaký materiál použít na stavbu obvodových zdí, jaký použít materiál na vnitřní příčky, překlady,…

Diskuzní fórum

    • Opěrná zídka
    • Jde mi spíše o to, jestli ty 3 řady 20 ZB vydrží tlak patky z pergoly. Druhá strana pergoly...
    • Autor nedeto | 24. zář 2018 09:12