Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Cihly a k nim až 10 tisíc korun na nákup na Alza.cz. Začíná Jarní akce HELUZ

Výrobce moderních cihel HELUZ zahájil 1. února akci "K cihlám HELUZ navíc poukaz na nákup na Alza.cz". Za objednávku cihel mohou zákazníci získat poukaz v hodnotě až 10 tisíc korun. Ten lze uplatnit v e-shopu Alza.cz na libovolné zboží z aktuální nabídky.

Společná akce největšího českého výrobce cihel společnosti HELUZ a internetového obchodu Alza.cz bude probíhat od 1. února do 30. dubna. Je určená zákazníkům, kteří se v tomto roce chystají stavět. Pokud si ve stanoveném termínu nechají u HELUZu zpracovat nabídku a následně zde cihly objednají, mohou získat až 10 tisíc korun.

Podmínkou pro získání poukázky je registrace na www.heluz.cz/akce do 30. dubna 2018, zaslání podkladů pro zpracování nabídky a následná objednávka materiálu do 14. května 2018. Do konce měsíce je pak nutné provést vývoz materiálu. Tento termín lze posunout složením kauce do poloviny června.

Hodnota poukázky se liší dle typu objednaných cihel. Za cihly HELUZ FAMILY 2in1 nebo HELUZ FAMILY je hodnota dárkového poukazu 10 tisíc korun, u ostatních cihel činí hodnota dárkového poukazu 5 tisíc korun.

Akce se vrací znovu po roce. Novinkou je, že uplatnění poukázky není limitováno, lze za ni nakoupit jakékoli zboží z aktuální nabídky na Alza.cz.

Platnost kupónu je do 31. prosince 2018.

O společnosti HELUZ

Cihlářská společnost HELUZ se věnuje výrobě cihel už od roku 1876. Kromě cihel nabízí také další materiály pro zdění jako jsou lepidla na cihly, tepelněizolační malty, omítky a zdicí pěnu. Z výrobků HELUZ tak může vzniknout celá hrubá stavba. HELUZ v současnosti patří mezi tři největší výrobce zdicích systémů na českém trhu. Jde navíc o českou firmu, jako jedinou z této trojice. V září 2015 společnost získala certifikaci EPD na všechny cihelné produkty ve všech svých výrobních závodech.

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Z čeho stavět, rekuperace, pasiv

Z čeho stavět, rekuperace, pasiv
Už od té doby, co jsme měli pozemek, se měnili hodnoty jak a z čeho stavět. První myšlenky byly komplet stavba svépomocí, přes cíl, že dům bude na klíč až…

Čekání na cihly

Čekání na cihly
Zdravím všechny. Deska nám pěkně zraje (už je to dávno víc než měsíc, co se dokončila) a já stále čekám na zázrak. Jmenuje se cihla. Prý ji někdo i někdy…

Jak si postavit dům z HELUZu

Jak si postavit dům z HELUZu
Pokud si chcete postavit dům, pokusíme se vám sdělit několik informací jak a s čím začít, jaký materiál použít na stavbu obvodových zdí, jaký použít materiál na vnitřní příčky, překlady,…

Diskuzní fórum

  • dofinancování stavby
  • Tak my jsme na tom podobně a zvolili jsme si tento úvěr...
  • Autor Finančník | 20. zář 2018 20:23
  • ZASTAVĚNÁ PLOCHA definice
  • Dobrý den, předpokládám, že Váš RD bude mít stěny - obvodové svislé konstrukce, takže...
  • Autor Petr | 19. zář 2018 12:05