Výhodné stavební kupony nejen pro šetřílky

Redakční

Nejen stavěním vlastníma rukama můžete ušetřit spoustu finančních prostředků. Nyní máte možnost stavět ještě výhodněji. Představujeme vám StavebníKupony.cz.

Spousta lidí si během posledních let oblíbila portály se slevovými kupony, na kterých najdeme nepřeberné množství slev na zážitky, služby a produkty ze všech možných oblastí od zájezdů, gastronomických pochoutek až po sportovní vybavení. Pravda je, že výhody pro stavebníky, kutily a další nadšence, aby člověk pohledal. Právě proto jsme vytvořili portál StavebníKupony.cz.

Šetříme peněženky svépomocníků

U nás získáte výhodně stavební materiál, odborné poradenství přímo na vaší stavbě, zapůjčíme vám nástroje a pomůcky, poskytneme školení nebo výukové materiály. Velmi dobře rozumíme potřebám svépomocníků, jsme jedni z vás.

Spolupracujeme s předními dodavateli a poskytovateli stavebních produktů a služeb, u kterých garantujeme kvalitu nejvyšší úrovně. Do budoucna chystáme takovou nabídku slevových kuponů, ze které si vybere každý. V současné době můžete využít například slevy na tvarovky, osvětlení, injektáž zdiva nebo vytyčení stavby.

Jak to celé funguje?

Přímo na titulní stránce najdete nabídku nejnovějších kuponů.

1

Po zvolení kuponu se zobrazí kompletní informace o produktu nebo službě, včetně podmínek k jeho uplatnění. Kolik kuponů využijete naráz, záleží jen a jen na vás. Stačí jen stisknout tlačítko STÁHNOUT KUPON a stavební kupon v elektronické podobě si následně vyzvednout ve své emailové schránce. Abyste o žádnou další slevu nepřišli, budeme vás o nových výhodách pravidelně informovat mailem.

2

Stavte výhodněji, stavte s kupony

Nenašli jste, co jste hledali? Pošlete nám svůj tip ať už se týká čehokoliv, co vám pomůže při svépomocném stavění. Nabídku kuponů budeme neustále rozšiřovat a rádi se necháme inspirovat právě vašimi nápady. Napište nám svá přání přímo na naší stránce. Odkaz také najdete v dolní části webu StavebníKupony.cz.

Když většina svépomocných stavebníků vidí, jak jim dům roste pod rukama, mívají z toho skvělý pocit. My vám chceme navíc dopřát spoustu ušetřených penízků. Věříme, že vám nabídka na StavebníKupony.cz přijde vhod a nabízené výhody oceníte.

Hledáme stavebníky, kteří se rozhodli pro stavbu domu ze systému YTONG
Předchozí článek autora
05.06.2017 13:46 7073 zhlédnutí
Hledáme stavebníky, kteří se rozhodli pro stavbu domu ze systému YTONG
Pro natáčení instruktážních videí hledáme...
Soutěžte s námi na veletrhu FOR ARCH o hodnotné ceny
Následujicí článek autora
10.09.2017 08:00 2297 zhlédnutí
Soutěžte s námi na veletrhu FOR ARCH o hodnotné ceny
Rok se s rokem sešel a od 19. do 23. září se v areálu PVA EXPO v...