Seznam 70 nezbytných věcí na stavbu vašeho domu

Redakční

Ve spolupráci se svépomocnými stavebníky a čtenáři našeho webu jsme sestavili jedinečný seznam 70 nezbytnýh věcí, bez kterých na stavbě nemůžete fungovat. Obsahuje nejmenší drobnosti od křídy či papírové pásky, přes evergreeny všech staveb v podobě kolečka, lopat a kladiv přes elektronické nářadí, do kterého se vyplatí investovat. Vybrali jsme také položky, které je zbytečné kupovat a vyplatí se je zapůjčit.

Příprava před stavbou je důležitá. Vzpomínám si, jak jsem před lety poprvé nakupoval nářadí, ale neměl žádné stavební zkušenosti a nevěděl jsem, jaké konkrétní věci na stavbu budu potřebovat, co se hodí a za co je zbytečné vyhazovat peníze.

Rozhodl jsem se proto, že ulehčím tuto práci všem svépomocným stavebníkům, kteří stojí na začátku ať již stavby nebo rekonstrukce domu a vytvořím ve spolupráci s dalšími stavebníky a čtenáři našeho webu tento seznam důležitého vybavení pro stavbu nebo rekonstrukci svépomocí.

e book3mini

Tento seznam obsahuje 70 položek, které by si měl pořídit každý svépomocník. U každé položky najdete cenu, krátký popis a tip, na co se vám bude hodit. V závěru pak celkovou částku na kolik vás toto povinné vybavení přijde a praktický check-list.

 Seznam nářadí si stáhněte zdarma zde.

Příjemné čtení a nakupování vám přeje Pavel Tesárek.

VIDEO: Aplikace betonové omítky
Předchozí článek autora
30.04.2017 10:00 10801 zhlédnutí
VIDEO: Aplikace betonové omítky
Pokud máte rádi moderní design, pak se vám jistě bude líbit...
VIDEO: POSTUP: Montáž plechové střešní krytiny MAXIDEK
Následujicí článek autora
06.05.2017 12:00 20453 zhlédnutí
VIDEO: POSTUP: Montáž plechové střešní krytiny MAXIDEK
Chcete zastřešit svůj dům lehkou krytinou, která zejména...