Vánoční dárek: Stáhněte si ZDARMA slevové kupony pro svůj nový domeček

Redakční

Chtěli jsme pro Vás letošní Vánoce udělat výjimečné a požádali jsme partnery portálu Svépomocí.cz, aby pro svépomocné stavebníky připravili dárky. Dárky, které nelze běžně získat.

Chtěli jsme exklusivní poukázky, které budeme nabízet pouze pro své stavebníky, a pomůžeme jim tak při stavbě domu svépomocí ještě více ušetřit.

Vyberte si z nabídky 5 nádherných dárků, které Vám Svépomocí.cz naděluje společně se svými partnery.

Poukaz v hodnotě 15% na všechny typy oplocení, bran a branek

Videa s postupem oplocení pozemku jste mohli vidět ve videích a mnozí z Vás si vše přijeli vyzkoušet ŽIVĚ na naši stavbu.

Ať už plánujete čtyřhranné pletivo, svařovanou sít Pilonet HEAVY nebo jakýkoliv jiný typ pletiva, bran či branek, využijte do 31.3.2015 slevu ve výši 15% na celý sortiment společnosti Pilecký s.r.o.

banner-pilecky

 

40% sleva na všechny broušené cihly Porotherm Profi

Díky zbroušeným plochám mají stejný rozměr, což oceníte při spotřebě malty, minimalizujete vznik prasklin, ušetříte čas i prostor na staveništi, zvýšíte tepelný odpor zdiva a snížíte jeho vlhkost.

Nyní si můžete stáhnout zdarma poukaz, se kterým objednáte tyto cihly se slevou 40%

banner-wcp

 

 

25% sleva na všechny typy základních tašek TONDACH

TONDACH jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby tak pro rekonstrukci.

Nadělte si pod stromeček slevu 25% na jakýkoliv typ základních tašek Tondach a postavte si v roce 2016 cihlový dům s pálenou střešní krytinou.

banner-tondach

Konzultace s odborníkem na okna a dveře zdarma

Konzultace s odborníkem na otvorové výplně Vám pomůže zodpovědět všechny otázky i případné problémy spojené s výběrem oken. Přijít se poradit můžete i v případě starostí či nedostatků se stávajícími okny.

Zadejte svůj email a stáhněte si poukaz na odbornou konzultaci ve společnosti OKNA.EU.

banner-okna-eu

 

10% sleva na jímky, šachty a další produkty společnosti ITMS plast

Sleva platí na kompletní sortiment společnosti ITMS plast. Vybírat můžete ze septiků, jímek (žump), pískových filtrů, vodoměrných šachet, šachet na vrtané studny či retenčních nádrží.

Produkty jsou vždy vyrobeny z materiálů, které jsou 100% svařitelné, vodotěsné, disponují dlouhou životností a jsou také odolné vůči agresivním látkám či UV záření.

banner-itms

Aktualizováno - VIDEO: Jaké nářadí potřebuji pro stavbu svépomocí?
Předchozí článek autora
19.12.2015 15:56 18333 zhlédnutí
Aktualizováno - VIDEO: Jaké nářadí potřebuji pro stavbu svépomocí?
Vzpomínám si, jak jsem před lety nakupoval nářadí, abych se mohl pustit do stavby svépomocí....
VIDEO: Barevné rozdělení sádrokartonu
Následujicí článek autora
21.12.2015 07:00 4662 zhlédnutí
VIDEO: Barevné rozdělení sádrokartonu
Modrá deska přezdívaná „modré ticho“, zelená deska...

5 komentáře

Ifko a Lůca
napsal(a) Ifko a Lůca
14. led 2016 15:22 / Odkaz Komentáře

Dobrý den, Petře, mohu se zeptat, jak se Vám podařilo vyjednat u HELUZu slevu 57% na cihly? Nechal jsem si zpracovat cenovou nabídku podle PD a sleva na zdivo činí 27%. Předpokládám tedy, že je zde ještě nějaký prostor k vyjednávání. Případně mi můžete napsat na email rajsner.ivo@seznam.cz
Děkuji, IR

Pavel Tesárek
napsal(a) Pavel Tesárek
15. pro 2015 10:47 / Odkaz Komentáře

Za kolik kdo nakupuje materiál, máme možnost vidět v nákladech uvedených u článků. Je super, když si stavebník domluví individuálně výhodnější podmínky. My jsme si přáli dostat od výrobců nějaký dárek pro všechny stavebníky a toto jsou poukazy, které se nám podařilo zajistit hromadně, pro každého.

Nemyslím, že tyto poukazy brání dalšímu jednání a viděl bych jako samozřejmost říci prodejci, že na Svépomocí.cz má sice kupon s 45%, ale kamarád od něj dostal slevu 50%. Jak tedy postupovat, abych dostal také takovou… ;-)

Michal
napsal(a) Michal
14. pro 2015 21:42 / Odkaz Komentáře

Nechci slevu zadarmo:-)

Petr
napsal(a) Petr
14. pro 2015 14:04 / Odkaz Komentáře

Musím s vámi souhlasit. Jen tak pro zajímavost jsem si vyhledal faktury za materiál a konkrétně u střešních tašek Tondach jsme měli slevu na základní tašky 45%, u cihel 57% (Heluz), šachtu -30% a okna + dveře nám zaměřila firma zdarma v rámci objednávky. Takže děkuji, takový dárek by vyšel hodně draho.

Ifko a Lůca
napsal(a) Ifko a Lůca
14. pro 2015 12:25 / Odkaz Komentáře

Krásná práce. Když se dívám na přehled slev, vyvolává to ve mně myšlenku, jaké jsou u těchto slev výhody v porovnání s individuálními nabídkami stavebníkům, které jistě uvedené firmy poskytují? Nepředpokládám, že dnes někdo nakupuje za zveřejňované katalogové ceny. Určitě by bylo zajímavé sestavit přehled běžně používaných stavebních materiálů a k nim doplnit ceny, které lze s firmou sjednat. Přijde mi to jako dobrý námět na další článek nebo investigativní reportáž...