Výběr a koupě pozemku

Příspěvek stavebníka

A je to tady, pozemek vybrán, zaplacen a čeká se na přepis na katastru.

Výběr pozemku byl opravdu poměrně zdlouhavý proces; nakonec, jak postupně začínám zjišťovat, asi nejpříjemnější část od původního plánu koupit si nějakou tu postarší usedlost a zrekonstruovat, až právě po rozhodnutí o koupi pozemku. Staré domy jsou krásné, ale jezírko uprostřed "obýváku" nebo okna sousedů přímo do zahrady už méně. 

Vlastně to celé byla tak trochu náhoda, kdy mě v průběhu hledání nemovitosti k rekonstrukci uchvátilo jedno nádherné místo s překrásným výhledem. Zašel jsem na úřad, optat se, zda je ten kousek pole opravdu dle územního plánu určen k zástavbě a pak už jen hurá na jednání s RK o nějaké té slevě. Vše se nakonec povedlo a teď je na pořadu dne malování projektu a kolečko po úřadech a již první (bohužel očekávané) komplikace s napojením na kanalizaci respektive povolením ČOV. Taková komunikace postavená s přispěním EU dokáže situaci poněkud zkomplikovat - pět let zákaz do ní zasahovat. Tak uvidíme...

Fotogalerie

Výběr a koupě pozemku
Výběr a koupě pozemku
Výběr a koupě pozemku
Zahradní domek
Následujicí článek autora
27.10.2015 09:25 17347 zhlédnutí
Zahradní domek
Pokud si koupíte, jako Váš vysněný pozemek, kus pole, budou začátky opravdu těžké. Kde nic, tu...

Stavební etapa: výběr, zaměření a koupě pozemku

2 komentáře

David
napsal(a) David/25. srp 2015 08:54

Děkuji, je tam opravdu krásně... Co se místa týče, úplně se mi zde nechce uvádět přesnou destinaci, nicméně je to kousek od Příbrami, směrem na Beroun. Je tam všude nádherná krajina.
Cena 1mil.

Odkaz Komentáře
Petr
napsal(a) Petr/24. srp 2015 11:46

To vypadá pěkně. Jestli se mohu zeptat, kde to je a kolik pozemek stál ?

Odkaz Komentáře