Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Hrubá stavba

Zdravím všechny stavebníky. Po skoro dvou měsících opět nějaké info. Beton dostatečně vyzrál, takže jsem přichystal desku na stavbu domečku. Stačily k tomu pouze 3 role lepenky, použil jsem tu lepší už i s hliníkem a dva kýble penetráku, váleček, plynová bomba a hořák. Role jsem rozpůlil a nalepil jen po obvodu základové desky, nic složitého.

No a stavba mohla vypuknout, v 8h ráno dofrčel jako první majitel stavební firmy NOVAHAUS, pak jeřáb, auto s návěsem a na něm náš domeček, pak zbytek řemeslníků. Po krátkém měrění se brnkli stěny, aby byly do úhlu a začala neskutečná show velmi šikovných a sehraných lidiček, kterým i tímto moc děkuji, protože to byl opravdu neskutečný koncert.

Domeček i s vazníkama stál za 4h40min. Vše pořádně ukotvili, přišrubovali zpantovali a šlo se na střechu. Střecha trvala 3 dny mírným tempem a to už jsem přidal ruku k dílu i já. Popisovat práci na střeše nebudu, stejně bych na něco určitě zapomněl. Hrubá stavba stála komplet za 6 dní, klobouk dolů, tuto firmu doporučuji všem a chválím je kudy chodím, opravdu dobrá práce. Za 3 týdny přijedou montovat okna :-).

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

2 komentáře

 • Odkaz Komentáře abraxass pátek, 10 srpen 2018 17:36 napsal(a) abraxass

  k+k
  Proč tu vypisuješ takové věci, když tomu evidentně vůbec nerozumíš!
  Dávám to sem pro lidi,aby si z toho něco vzali, nikomu nic nevnucuji.
  Podle mého je to super nápad,vyrobit pouze skelet, aby si lidi kteří tomu rozumí a mají šikovné ruky už domeček dodělali sami.
  Toto byla první a poslední firma,která u mě byla,zbytek už si udělám sám.
  Tímto je to poslední řádek co jsem sem napsal!

 • Odkaz Komentáře KaKaci Kamča&Kačka pátek, 10 srpen 2018 10:55 napsal(a) KaKaci Kamča&Kačka

  to je teda stavba " svépomocí" :-)

abraxass

tomas

Věk: 40
Koníčky: rybaření
Zaměstnání: truhlář

Detaily domu

Kraj: Zlínský
Velikost pozemku: 1 200 m2
Zastavěná plocha domu: 108 m2
Podlahová plocha domu: 96 m2
Typ domu: přízemní
Plánovaný rozpočet: 2 000 000 Kč

Související články

BRAMAC představuje další technologickou inovaci AERLOX

BRAMAC představuje další technologickou inovaci AERLOX
BRAMAC, lídr na trhu střešních systémů, uvádí na trh novou betonovou tašku Classic AERLOX. Díky kombinaci optimalizovaného designu a upravené výrobní receptury se tento model střešní tašky vyznačuje o 30…

Založení zdiva a zdění

Založení zdiva a zdění
Tak po položení izolace jsme domluvili založení od Porothermu, čehož vůbec nelitujeme. Dne 16.5. jsme začli. Vše jsme měli nachystáno a vše šlo krásně od ruky.

Skládáme dům

Skládáme dům
Neuběhlo ani 14 dnů od zalití desky a už jsme byli domluvení s panem Dufkem (který se o nás výborně stará), že dojede a založíme první řadu tvárnic. Bylo tedy…

Mohlo by Vás zajímat

Hurááá, dům je náš

Hurááá, dům je náš
Zdravíme všechny :).  Po dlouhém čekání se náš "sen" stal skutečností a my jsme majiteli domečku nebo spíš něčeho, co má dům připomínat :-/.

Diskuzní fórum