STAVSI garáž svépomocí za 10 dnů

Komerční

Systém STAVSI je určen pro suché zdění. Princip jednoduché stavebnice snižuje nároky na počty kvalifikovaných pracovníků na Vaší stavbě. Díly stavebnice Vás v podstatě samy intuitivně vedou v postupu výstavby stěn. 

STAVSI je stavebnice pro dospělé, profesionály i laiky.

 

Na stavbě jde práce pěkně od ruky. Staveniště je čisté a práce je také mnohem čistší oproti stávajícím technikám zdění.

 

Za čtyři hodiny je vidět rámec celé přízemní stavby. V rohu jsou do poloviny výšky vynechány vnější spojovací lišty. V daném místě bude podle projektu z budoucího stropu uchycen, do volných drážek, kabel pro elektrickou zásuvku.

02 stavsi-garaz

Spojovací lišty lze s výhodou použít jako rastr pro připevnění vnitřního, případně i vnějšího obložení stěn (OSB, CETRIS, SDK, palubky atd.). Stavební systém nabízí spojovací lišty v několika materiálech (dřevo, železobeton nebo mohou být z ohýbaného ocelového plechu tl. 2mm), podle toho, jaké techniky zakončení stěn budete požadovat.

 

Stavební systém STAVSI využívá zcela unikátní technologii pevného spojení sousedících tvárnic uložených na vazbu pomocí velkého počtu samosvorných spojů bez použití lepidel. 

Video

Systém STAVSI je převratnou inovací suché výstavby. Využít lze systém při stavbě i rekonstrulkci rodinných domů, garáží a dalších objektů. Díky STAVSI se stavba významně zjednodušuje, zrychluje a tím i zlevňuje. 

 

Podívejte se níže na přiložené výkresy garáží STAVSI, které si můžete již nyní objednat.

Chcete se dozvědět více nebo poptat cenu? Vyplňte formulář!

Volejte na telefon 602 234 107 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.