Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Pozvěte svět domů

FAKRO, přední světový výrobce na trhu střešních oken, nabízí balkonové okno FGH-V Galeria pro zvýšení komfortu pobytu v podkroví. Při zohlednění skutečnosti, že stále častěji a déle pobýváme v uzavřených místnostech, instinktivně vyhledáváme kontakt s přírodou. Chceme se co nejdéle těšit okolním prostředím. Proto nás inovativní balkonové okno - díky snadné přeměně okna na funkční balkon - přibližuje k přírodě.

STŘEŠNÍ OKNO A BALKON

Balkonové okno FGH-V Galeria je inovativní, dvoukřídlé okno, u kterého otevřená křídla tvoří balkon. Horní křídlo se vyklápí nahoru, dolní - vyklopené dopředu - umožňuje přístup do výklenku balkonu. Otevřením balkonového okna získáme dodatečný prostor v podkroví a blízký kontakt s okolím.

ESTETIKA A FUNKCIONALITA V JEDNOM

Boční ochranné zábradlí je integrováno s dolním křídlem a vysouvá se během jeho otevírání. Během zavírání dolního křídla se zábradlí balkonu zasune do okna a není vidět nad střešní plochou. Ukryté je pod oplechováním okna, díky tomu nedochází k jeho znečištění a nenarušuje estetiku střechy. Po otevření balkonu je zábradlí vždy suché a čisté, to garantuje bezporuchový provoz.

SNADNÁ OBSLUHA

Křídlo je při vyklopení o 0° až 45°přidržováno inovativním podpěrným mechanismem, který umožňuje ponechání otevřeného křídla v tomto rozsahu v libovolné poloze. Horní křídlo lze otevřít také rotačně o 180°a slouží mimo jiné k mytí vnější plochy okna. Dolní křídlo se vysouvá dopředu. Pro zavření je nutné pouze uvolnit blokace, které se nacházejí u zábradlí na zárubni.

BEZPEČNOST NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Speciální systém topSafe, použitý u okna Galeria, zajišťuje zvýšenou užitkovou a ochrannou bezpečnost (proti vloupání). Standardně je okno vybaveno super energeticky úsporným, bezpečnostním trojsklem se snadno omyvatelným povrchem. Okno je mimořádně vhodné do budov, u kterých je kladen zvláštní důraz na úsporu tepelné energie. Vnitřní sklo je laminované, bezpečnostní třídy P2A. V případě jeho poškození zůstanou střepy slepeny fólií, což snižuje případné ohrožení. Na vnější straně je namontováno tvrzené sklo s doživotní zárukou odolnosti proti krupobití.

ÚSPORA ENERGIE A ZDRAVÉ MIKROKLIMA

Dalším důležitým prvkem, použitým v oknech Galeria, je automatická ventilace V40P, která prostřednictvím automatické regulace velikosti průtokového kanálu přivádí optimální množství vzduchu a zajišťuje tak zdravé mikroklima v podkroví a úsporu tepelné energie.

Širokým otevřením balkonového okna Galeria zveme okolní svět do našeho domu. Jako bonus dostáváme také spoustu přírodního světla, kontakt s okolím a krásný výhled, což zcela jistě zlepšuje kvalitu každodenního, aktivního života.

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Příčky, komín, okna

Příčky, komín, okna
Musíme se přiznat, že na příčky padlo hodně sprostých slov, zvlášť při zakládání.:)

Po ohlednutí stavba stále roste

Po ohlednutí stavba stále roste
Obvodové zdivo do prvního patra hotovo. Super...není to tak hrozné tahat tvárnice, horší bylo to ztracené bednění...

Stavíte dům nebo rekonstruujete byt? Máme tip, jak vybrat správné vchodové dveře

Stavíte dům nebo rekonstruujete byt? Máme tip, jak vybrat správné vchodové dveře
Než začnete vybírat bezpečnostní dveře, zamyslete se nad celkovým zabezpečením vašeho domova. Pokuste se najít slabiny, jakými jsou všechna okna, dveře a vrata garáže. Před větší investicí do zabezpečení domu…

Diskuzní fórum

  • ZASTAVĚNÁ PLOCHA definice
  • Dobrý den, předpokládám, že Váš RD bude mít stěny - obvodové svislé konstrukce, takže...
  • Autor Petr | 19. zář 2018 12:05
  • Dešťová jímka
  • Máme dost malý pozemek a klasická velká jímka se nám tam nevešla. Podařil ose nám najít...
  • Autor StaLak | 18. zář 2018 13:54
  • Využití dešťové vody
  • My museli hledat nádrž na dešťovou vodu pro nestabilní podloží. Našli jsme vlastně jen...
  • Autor Nikolka | 18. zář 2018 10:54