Dovolená bez obav díky bezpečnostním dveřím

Komerční

Vyrážíte o vánočních svátcích na dovolenou za exotikou nebo na hory? Anebo dáváte přednost chození po návštěvách? Ať tak či tak, užijte si pobyt mimo domov bez starostí ze zlodějů. Postarají se o to bezpečnostní dveře. Jak?

Chraňte vaši domácnost, ať už jste kdekoli

Vchodové dveře do domu nebo bytu jsou jedním z nejdůležitějších prvků zabezpečení vašeho domova. Obětí vloupání se stane zhruba každá 125. domácnost v České republice. Přitom platí, že ve většině případů proniknou zloději dovnitř právě dveřmi. Klasické vchodové dveře bez dostatečného zabezpečení jsou pro ně snadnou překážkou, kterou překonají i za několik vteřin. Bezpečnostní dveře je naopak často odradí už jen od pohledu. Snahy o jejich překonání si mnohdy rozmyslí dřív než vytáhnou náčiní.

4

10 z 10 zlodějů NEdoporučuje bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře nabízí oproti těm standardním mnoho výhod a zabezpečovacích prvků, kterými všem zlodějům uděláte čáru přes rozpočet.

  • Bezpečnostní třída 3 bez problému odolá klasickým nástrojům zlodějů jako je páčidlo, ruční vrtačka nebo šroubovák.
  • Hlavní zámek je atestovaný na tlak až 1 tunu.
  • Přídavný zámek není závislý na hlavním. Zajistíte si tak dvojnásobnou ochranu.
  • Jedním otočením klíče zamknete až 15 zamykacích bodů.
  • Bezpečnostní trny brání proti vysazení.
  • Dveře jsou navíc odolné proti odvrtání, vyplanžetování nebo vylomení zámku.

foto doclanku

Bezpečnostní dveře jsou vhodné do bytu i rodinného domu

Vchodové bezpečnostní dveře do domu jsou vyrobeny tak, aby odolaly povětrnostním podmínkám i výkyvům teplot. Mají navíc výborné tepelně-izolační vlastnosti, takže zároveň šetří peníze za energie. Hodí se jak do klasických domků, tak i do dřevostaveb a pasivních domů. Vyrábí se navíc i s prosklením, které prosvětlí chodbu. Majitelé vchodových dveří do bytu zase ocení jejich protihlukové vlastnosti. Díky nim budou chráněni nejen proti zlodějům, ale i nechtěným informacím upovídaných sousedů na chodbě.

2

Investice, která se vyplatí

Ať už rádi cestujete nebo jen nechcete nechat věci náhodě, kvalitu dveří není radno podceňovat. Může vám připadat, že bezpečnostní dveře nejsou levnou záležitostí. Je to ale investice, která se rozhodně vyplatí. Nákupem získáte montáž dveří specializovanými montážníky, bezplatně vám vymění i zárubeň pro maximální funkčnost dveří. Ty pak budou vašim věrným služebníkem po mnoho let.

1