Reklama
Reklama
Vyhledat: 
×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 5833

Škola suché výstavby v celoročním provozu

Od konce října nabízí společnost Rigips celoroční provoz školy suché výstavby. Kurzy sádrokartonu se odehrají v nové školící budově v Horních Počalpech, kde se také nachází výrobní závod společnosti. Lektory kurzů jsou zkušení sádrokartonáři společnosti Rigips.

Celoročnímu fungování projektu předcházel velký úspěch kurzů pořádaných v rámci několika posledních ročníků stavebních veletrhů, kde byl o Školu suché výstavby z řad návštěvníků velký zájem. Do tematicky navržených dílen se hlásili domácí kutilové, ale i drobní řemeslníci.

Rigips 2016 10 06 101


Pro zájemce společnost Rigips nabízí dvě varianty kurzů. Volit můžete mezi školením orientovaným na výstavbu svépomocí a výukou určenou pro budoucí sádrokartonáře nebo profesionály v oboru, kteří si chtějí prohlubit své znalosti a zkušenosti s materiálem. 

Školu suché výstavby ovšem ocení i ti z vás, kteří chtějí mít přehled o tom, zda najatá realizační firma volí správný postup práce.

První kurz - Základní školení o montáži sádrokartonu, proběhne v termínu od 26. do 27. října. Kurz bude zaměřen na využití sádrokartonu a práci s ním, zájemci si i sami všechny postupy vyzkoušejí vyhotovit vlastníma rukama pod vedením zkušených sádrokartonářů v nově otevřené školící budově v Horních Počalpech. 

skolici centrum pocaply foto c tomas maly MG 4699 HDR   skolici centrum pocaply foto c tomas maly MG 4817 HDR   skolici centrum pocaply foto c tomas maly MG 4900 HDR


Účastníci kurzů se mimo jiného dozví i např. to, jak postavit příčku, položit suchou podlahu, vystavět sádrokartonový podhled a spoustu dalších zajímavých tipů jak efektivně pracovat se sádrokartonem.

Kapacita kurzů je omezena, na každý kurz je určen maximální počet účastníků na 4 – 8, aby mohla výuka probíhat co nejnázorněji a nejefektivněji.

Rezervace je možná na www.skolasuchevystavby.cz.

 

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Celkem prostavěno: 9 027

Související články

HVĚZDNÁ OMÍTKA BAUMIT STARTOP

HVĚZDNÁ OMÍTKA BAUMIT STARTOP
Společnost Baumit, spol. s r.o. představuje druhou část kampaně, jejíž nosným produktem je hvězdná moderní omítka Baumit StarTop s rychleschnoucím povrchem využívajícím tzv. Drypor efekt. Mezi hlavní změny kampaně oproti jarní části…

Špatná zvuková izolace v bytě trápí více než 60 % Čechů

Špatná zvuková izolace v bytě trápí více než 60 % Čechů
Více než dvě třetiny Čechů trápí hluk v jejich stávajícím bytě. Ve většině případů jde o rušivé zvuky z ulice nebo od sousedů. Vyplynulo to z průzkumu, který před nedávnem…

Štuky, parapety a hrubé strojky na elektro

Štuky, parapety a hrubé strojky na elektro
Minule jsme končili článkem o topení a betonových podlahách. Jakmile podlahy zaschly, aby se po nich dalo v klidu chodit, domluvil jsem si s kamarádem zedníkem štukování. V sobotu v 7h…

Diskuzní fórum

  • ZASTAVĚNÁ PLOCHA definice
  • Dobrý den, předpokládám, že Váš RD bude mít stěny - obvodové svislé konstrukce, takže...
  • Autor Petr | 19. zář 2018 12:05
  • Dešťová jímka
  • Máme dost malý pozemek a klasická velká jímka se nám tam nevešla. Podařil ose nám najít...
  • Autor StaLak | 18. zář 2018 13:54
  • Využití dešťové vody
  • My museli hledat nádrž na dešťovou vodu pro nestabilní podloží. Našli jsme vlastně jen...
  • Autor Nikolka | 18. zář 2018 10:54
Reklama