Designové deskové radiátory pro Váš interiér

Komerční

Designové radiátory pro atypické interiéry od společnosti KORADO.
Máte po rekonstrukci nový, krásný a hlavně trendy interiér, ale stále vám tam ten tuctový deskový radiátor nějak nezapadá? A prostě jej nechcete měnit nebo natírat… tak co s ním? Máme pro vás perfektní řešení, které vás nadchne svoji efektivitou a zároveň jednoduchostí. Vybavte svůj stávající radiátor novou čelní deskou v různých barevných odstínech či dokonce vlastním potiskem! 

Že design radiátorů nemůže být žádný „vodvaz“? Bývávalo…


Nový kabátek radiátorů

Vaše současná otopná desková tělesa RADIK získají zcela jiný rozměr a to díky jedinečnému krytu v podobě samostatné čelní desky v provedení PLAN SET (zcela hladká) nebo LINE SET (s jemnými prolisy) – bez potisku. Zapojte svého vnitřního designéra a vyberte si ji v barevném provedení ladícímu k obývací stěně, koberci, závěsům nebo dle malby v místnosti. Na výběr jsou barvy dle standardního vzorníku, ale také dle vzorníku RAL, kde si vybere i ten největší detailista.

Radiátor RADIK bez potisku


Odvaze ani fantazii se meze nekladou

Pokud patříte k požitkářům, kteří se rádi kochají skvěle ladícím interiérem a láká je vše originální, novinka v podobě potisku na čelní desku otopného tělesa RADIK vás uchvátí. Zaručujeme vám jedinečné zpracování a možnost, jak navždy zapomenout na stereotypní vnímání radiátorů.  

Svolejte rodinnou radu, zapněte svoje elektronické pomocníky, otevřete fotoalbum nebo encyklopedie a vybírejte… Ratolesti do dětského pokojíku čelní desku s fotkou s jeho prvním zoubkem, kresbou ze školky nebo puberťácké grafity… Do ložnice fotku z dovolené či zářivé noční oblohy. A co obývací pokoj? Milujete obrazy svého oblíbeného malíře, avšak mít zarámovanou kopii vám přijde podřadné? Natiskněte si umělecké dílo přímo na radiátor! A co další místnosti? Máte ještě tolik možností a nápadů…tatínkův sportovní vzor, maminčiny oblíbené květiny… a když nebude již co potiskovat? Nevadí, přikoupíte další radiátor či čelní desky budete jednoduše střídat!:-)

Radiátor RADIK s potiskem č. 3  Radiátor RADIK s potiskem č. 2

      

Dnes radiátor, zítra doplněk…

Oživte své místnosti snadno a rychle designovým kouskem v podobě nové čelní desky otopného tělesa RADIK. Montáž či demontáž čelní desky se provádí za pomocí speciální sady, která obsahuje magnety a zajišťovací háčky. Proto je osazení stávajícího radiátoru nesmírně jednoduché a není potřeba z něj mít obavu, případně vyhledávat odbornou asistenci.

                                      Radiátor RADIK s potiskem č. 4


V programu na našem webu si můžete vybrat z mnoha motivů nebo si zvolíte variantu obrázku vlastního, objednávat můžete na https://www.korado.cz/kontakt/prodejni-mista-a-velkoobchody.html

Více informací získáte také na www.korado.cz