Reklama
Reklama
Vyhledat: 
×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 5833

Nové dveře v novém roce

Nový rok se často nese ve znamení změn. A proč tedy nedopřát jednu i vaší domácnosti? Největší a nejstarší výrobce dveří a zárubní v ČR společnost SAPELI vychází svým zákazníkům vstříc a přináší akci, která ještě více usnadní rozhodnutí, zda rekonstruovat. 

Přináší totiž novoroční akci se slevou 12 % a široká nabídka přírodních i umělých materiálů dostupných ve všech možných odstínech umocňuje výběr z 20 modelových řad. Navíc dostanete na dveře SAPELI  5letou záruku.

Společnost SAPELI je na českém trhu již více než dvacet let a během té doby dodala do českých domácností více než 3 miliony dveří.

Každý rok přicházíme na trh s top novinkami, které odpovídají světovým trendům v bytovém designu. Dlouhodobě se snažíme naslouchat svým zákazníkům, proto jsme pro ně na nový rok přichystali speciální akci, která jim usnadní každou změnu domácího interiéru,“ vysvětluje zástupce společnosti Dušan Vrtal. 

V nabídce SAPELI naleznete 20 modelových řad a stovky přírodních i umělých povrchů, se kterými vytvoříte více než 10.000 kombinací. Výběr tak máte opravdu široký.

MERA FINAL
Model: MERA 44 dvoukřídlé, povrch: CPL jasan bílý struktur, zdroj:SAPELI

Sleva se vztahuje na celý sortiment výrobků SAPELI, včetně jejich provedení za příplatek a doplňky. Výjimkou jsou výrobky kategorie Praktik. Podmínkou uplatnění slevy je zakoupení kompletu dveří a zárubní v termínu od 4. 1. do 29. 2. 2016. Akce se nevztahuje na cenu montáže.

Více o novoroční slevě se lze dozvědět na stránkách http://akce.sapeli.cz/novorocni-sleva/?utm_source=svepomoci&utm_medium=PR&utm_campaign=novorocnisleva

Záruka na 5 let

Pokud si u vašeho prodejce dveří SAPELI objednáte komplet dveří, zárubní a odpovídajícího příslušenství, získáváte při splnění podmínek záruku na 5 let. Nejpozději do konce standardní 2leté záruční lhůty je nutné si sjednat servisní prohlídku u odborného servisu, který provede kontrolu a údržbu vašich dveří a vy tak získáte 3 roky záruky navíc.  

O záruce a s nimi spojenými výhodami se dočtete zde: http://www.sapeli.cz/cs/rady-a-informace/zaruka-5-let.

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Výměna starých dveří za nové bezpečnostní dveře

Výměna starých dveří za nové bezpečnostní dveře
Nejsou dveře jako dveře. Ty bezpečnostní vás ochrání před zloději a požárem, izolují teplo i chlad. Jak probíhá výměna a montáž takovýchto dveří jsme se jeli podívat za paní Radkou…

Interiérové a vstupní dveře

Interiérové a vstupní dveře
Řešení interiérových dveří jsem začal s velkým předstihem, ještě před započetím samotného bourání. Důvodem k tomuto kroku byly výrazné zimní slevy na dveře.

Vylepšete nyní domácnost novými dveřmi a ušetříte několik tisícikorun

Vylepšete nyní domácnost novými dveřmi a ušetříte několik tisícikorun
Ti, kteří si za své novoroční předsevzetí dali rekonstrukci své domácnosti, by měli zbystřit. Největší český výrobce dveří a zárubní společnost SAPELI totiž na úvod roku připravil speciální novoroční slevu…

Diskuzní fórum

    • Opěrná zídka
    • Jde mi spíše o to, jestli ty 3 řady 20 ZB vydrží tlak patky z pergoly. Druhá strana pergoly...
    • Autor nedeto | 24. zář 2018 09:12