Reklama
Reklama
Vyhledat: 
×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 5833

VIDEO: STAVBA PASIVNÍHO DOMU SVÉPOMOCÍ KROK ZA KROKEM – celodenní přednáška na veletrhu FOR ARCH 2016

Největší svépomocná akce roku se tentokrát zaměří na stavbu pasivního domu v podání Pavla Tesárka. Vítání jsou všichni, kdo se chtějí dozvědět postupy, rady a tipy, jak se staví pasivní dům svépomocí. Přednáška bude rozdělena do několika dílčích etap tak, jak se dům, který můžete sledovat v projektu Svépomocí ŽIVĚ, stavěl. 

Přednáška je určena všem budoucím i současným svépomocným stavebníkům, kteří se chtějí inspirovat a načerpat tipy z praxe od svépomocníka, který byl před několika lety v naprosto stejné situaci, v jaké se možná nacházíte právě teď Vy.

Po dokončení prvního domu se rozhodl pro stavbu dalšího, tentokrát pasivního domu.


Zkušenosti, úspěchy, nezdary a tipy z praxe

Stavbu pojal trochu experimentálně a při realizaci pasivního domu svépomocí vycházel z nejčastěji používaných materiálů a postupů, které stavebníci běžně volí u nepasivních domů.

Nyní, po téměř roce a půl od zahájení stavby pasivní domu, se s Vámi Pavel podělí o získané praktické zkušenosti, úspěchy i věci, které by dnes udělal jinak.

V průběhu přednášek si Pavel bude zvát hosty, kteří mu pomáhali v jednotlivých etapách stavby a prostor dostanou i Vaše dotazy.


obr1


Pro koho je konference určena?

Konference svépomocí je pro každého svépomocného stavitele, rekonstruktéra či kutila, který chce načerpat tipy z praxe, pohovořit s ostatními svépomocníky nebo jen získat odvahu pustit se do svého projektu.


Proč byste na konferenci měli dorazit?

Řekneme si přesné náklady na stavbu v jednotlivých stavebních etapách. Detailně projdeme jednotlivé etapy stavby domu a řekneme si, jak se z mého pohledu liší u pasivu v porovnání s „běžným domem“. 

Zmíníme časovou náročnost jednotlivých etap. Celý průběh stavby uvidíte na krátkých videích a doposud nezveřejněných fotografiích. Prozradím vám, jakých chyb jsem se dopustil a co by bylo potřeba předělat.

Po skončení přednášky rozešleme každému účastníkovi, který byl přítomen v sálu, detailní položky všech nákladů, které jsme na stavbu domu vynaložili.


Rezervujte se své místo na konferenci již nyní >>


Kde a kdy konference proběhne?

Konference se uskuteční na letošním veletrhu FOR ARCH 2016 v nově otevřeném kongresovém sále v hale č.2. v sobotu 24.9.2016 od 10:30 hodin. Sál bude pro účastníky otevřen již od 10:00 hodin. Vstup na konferenci je zcela zdarma.


Jaký bude program?

Připravovaný program konference je detailně rozepsán na stránce konference, na které si můžete současně zdarma rezervovat své místo v sále.

Těšíme se na Vás na konferenci.

Tým Svépomocí.cz

Video

Redakční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Související články

Již ve čtvrtek 4. října, začíná mezinárodní veletrh FOR INTERIOR, který bude opět plný nábytku, interiérů a bytových doplňků.

Již ve čtvrtek 4. října, začíná mezinárodní veletrh FOR INTERIOR, který bude opět plný nábytku, interiérů a bytových doplňků.
Letňanský veletržní areál PVA EXPO PRAHA tradičně přivítá několik stovek domácích i zahraničních vystavovatelů z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků. Ti se představí v rámci 10. ročníku největšího podzimního…

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva pro všechny

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva pro všechny
14. Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 nabídne vše, co lze ze dřeva vyrobit, moderní technologie, inspiraci i atraktivní informace pro širokou veřejnost a odborníky.

Vstupenky na FOR ARCH máme, letos se na něm ale neuvidíme

Vstupenky na FOR ARCH máme, letos se na něm ale neuvidíme
Přesně za týden startuje v pražských Letňanech tradiční stavební veletrh FOR ARCH. Letos je to už 28. ročník a navštívit jej můžete od úterý 18.9. do soboty 22.9.2018.

Diskuzní fórum

  • Přerušení tepelného mostu
  • 1. Pozor, KOOLTHERM. Pod označením CoolTherm se naopak prodává tepelně vodivý materiál....
  • Autor mates | 25. zář 2018 22:19
  • Podlaha v garáži
  • Anhydrit bych do garáže určitě nedával kvůli vlhkosti, protože anhydrit nemá rád vlhkost....
  • Autor lukasberan | 25. zář 2018 17:52
  • Vyjmutí ze ZPF
  • Zdravím, řešíme vyjmutí ze ZPF a jelikož budu podávat žádost já, ale vlastník je manžel...
  • Autor Míša | 25. zář 2018 11:01