Jaké tašky na novou střechu?

Komerční

Pokud plánujete výměnu nebo pokládku nové střešní krytiny, je vhodné práce stihnout ještě před zimou. Dům bude lépe chráněn před extrémními výkyvy počasí. Co na střechu?

Mezi stavebníky roste v posledních letech obliba betonových tašek. Vybrali jsme dva modely, které spojují klasický šarm s celou řadou praktických benefitů.

Vsaďte na kvalitní značku
Modely Classic Protector PLUS a Classic AERLOX pocházejí z portfolia značky BRAMAC. Ta se těší u profesionálů i laické veřejnosti skvělému renomé, a to díky špičkové kvalitě výrobků, technologickým inovacím a spolehlivému zákaznickému servisu.

BRAMAC vyrábí své betonové tašky z prvotřídních surovin. Na jejich kvalitu a mrazuvzdornost tak poskytuje 30letou zárukou. Všechny modely betonových tašek jsou vyvíjeny jako standardní součásti Inteligentního střešního systému BRAMAC a disponují velmi propracovaným systémem originálních střešních doplňků. Zákazník může získat i 15letou nadstandardní záruku na funkčnost celého střešního systému.

Tašky se špičkovou povrchovou technologií
Střešní krytina by neměla splňovat pouze estetické požadavky. Měla by vyhovovat i všem nárokům na funkčnost tak, aby střecha poskytovala ochranu a bezpečí. Toto vše nabízí střešní taška Bramac Classic Protector PLUS. Charakterizuje ji velmi dlouhá životnost a vysoká mechanická odolnost. V ochranné funkci střechy hraje důležitou roli povrchová úprava střešních tašek. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký a na první pohled atraktivní povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Řešení pro krovy s limitovanou nosností
Stav krovu ovlivňuje výběr krytiny vhodné pro rekonstrukci střechy. BRAMAC nabízí od letošního roku betonovou tašku Classic AERLOX, novinku, která je o 30 % lehčí než srovnatelná betonová taška. Proto je tento model vhodný pro rekonstrukce střech s limitovanou nosností krovu. Nižší hmotnosti bylo dosaženo díky kombinaci optimalizace tvaru tašky, použití velmi kvalitního cementu a speciálního kameniva. Samozřejmě, tento model splňuje normou požadované vlastnosti betonových tašek, jako jsou především tvarová stálost, pevnost a mrazuvzdornost. Také Classic AERLOX je opatřen vyspělou povrchovou úpravou Protector PLUS s použitím vrstvy mikrobetonu.

Oba typy betonových tašek mají elegantní a symetrický profil modelové řady Classic, který sluší tradičně vyhlížejícím domům i moderním novostavbám s jednoduššími tvary. Vaše nová střecha se stane přirozenou součástí okolní zástavby, ale hlavně bude poskytovat spolehlivou ochranu před vnějšími klimatickými vlivy.

Fotogalerie

Jaké tašky na novou střechu?
Jaké tašky na novou střechu?
Jaké tašky na novou střechu?
Jaké tašky na novou střechu?
Jaké tašky na novou střechu?
Jaké tašky na novou střechu?