Pozemek

Odpověď od Saurusovi
06. srp 2017 19:09 #11861
Ahoj Jendy,
jsme v situaci v jaké jsi byla ty - taky nemůžeme sehnat žádný nomalni pozemek za přijatelnou cenu. Chci se zeptat, zda už se podařilo najít a jestli máš nějaký dobrý tip, nebo zda jsi dostala nějaký tip od lidí, co reagovali na komentář, už jsem trochu v koncích s nápady kde hledat

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Rory
13. říj 2018 14:36 #22881
Zdravím, s manželkou jsme hledali menši pozemek víc než rok. Musím říct, že jsme vůbec nečekali, že to budetakový problém. Nehledali jsme sice v Praze, ale Olomouckém kraji, kde by člověk řekl, že to pujde raz dva. Opak byl však pravdou. Hlavně taky teda ty ceny musím říct, že masakr. Šťastní ti, co zdědili a nebo měli tu možnost uvažovat o vlastním pozemku již dříve. Každopádně nakonec jsme našli a nám teda pomohla tato intertnetová stránka. Co jediné ještě můžu říct, tak je "hodně štěstí", aspoň teda my jsme se u toho hledání hodně zapotili.

Odpověď od Sylko
11. kvě 2019 21:30 #24797
Ahoj, i my se loni na jare dali na hledani pozemku. Meli jsme jednoznacne priority - pozemek musi byt rovinny, musi byt blizko Prahy - na strane Praha vychod nejlepe - klidne vesnice, ale s dostupnou verejnou dopravou do Prahy nejlepe max. 2 pasmo, pozemek musi byt zasitovany - el. voda a kanalizace, pozemek nesmi byt nikde pod nejaky svahem, nebo pod nejakou skalou apod. - mame radi vzdusnost no a samozrejme dobra cena... Zdalo se to nerealne, ale nakonec se po dvou zarezervovanych a nakonec odreknutych pozemcich podarilo. Cena byla sice vyssi, nez by nam bylo milo, ale ty nase pozadavky byly fakt narocne. A co jsem se tak divala, uz ted ma pozemek hodnotu vyssi, nez co jsme jej kupovali... Meli jsme to pres RK a nase maklerka byla senzacni, pozemky si vypiplala od pole s x majiteli az po rozdeleni a prodej. Ted uz jen mit fajn sousedy... Drzim palce ostatnim, at se pozemek najde

Odpověď od Kastanova
01. říj 2019 20:19 #25476
V Praze jsem prodávala stavební pozemek, a podařilo se mi to velice rychle, a to díky skvělé a rychlé práci realitní kanceláře Edox reality, která mi dokonce ještě před tím, než našla kupce vyplatila zálohu před prodejem.

Odpověď od Vojta
01. říj 2019 20:38 #25477
Tak urcite... :-D

Ale jako jo, proc ne. Na webu uz se celkem casto vyskytuji kladne recenze, ktere zverejnuji zamestnanci dotycne firmy...