Podlaha do garáže

Autor: JD (1 příspěvek)
Kategorie: Příprava zahrady
29. 2. 2020
0 komentářů
Dotaz

Potřebuju garážové stání pro auto a máme na pozemku třicet let starou kůlnu, která byla původně určená jako garáž pro auto prarodičů. Poté, co auto prodali se z toho stalo uskladnění pro slámu a dřevo. Je to normální dřevěná garáž s kovovou konstrukcí obitou prkny a podezdívkou. Ale teď se dostávám k jádru problému. Podlahu to v podstatě nemá, je to akorát léty udusaná hlína, na kterou máme v plánu vysypat štěrk pro vyrovnání a do něj usadit chodníkové dlaždice. Chtěl jsem se zeptat, jestli takové řešení nebude mít vliv na vlhkost v garáži? Zkrátka jde mi o to, aby auto nevlhlo jak od spodu, tak celkově, aby mi z něj nezbyla za pár měsíců kupa rzi (je ještě z doby, kdy protikorozní ochrana nepatřila mezi silné stránky výrobce - veterán starý podobně jako ta kůlna). Jen pro doplnění v podlaze je mohutný kořen vedle stojícího stromu, dle mého poměrně odvádí vlhkost, ale jestli to tak skutečně je, na to mám příliš málo znalostí. Nicméně sláma i dřevo se v ní uchovali suché. Děkuji za rady.

Reklama
Reklama

Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...

Reklama
Reklama