Výběr stavební firmy

Ondraš
26. zář 2019 09:38 #25446
Zdravím všechny,

mám na vás dotaz - sešlo se mi cca 5 nabídek na hrubou stavbu - Lokace Ostravsko. Ceny samozřejmě rozdilné, každý má svůj systém nabídky atd,
Jak vybrat nejvhodněji? Hledat pomoc u tech. dozoru? Nejsem z oboru, takže pro mně docela španěslká vesnice tydle nabídky.

Díky za každou radu či komentář,
O.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od jarkane
26. zář 2019 11:35 #25448
Na základě takto postaveného dotazu tady odpověď nedostanete. Poradila bych Vám, ale musela bych mít v ruce všechny nabídky a k tomu všechny podklady, zejména projekt, a dále znát konkrétní místo stavby. Z toho vyplývá, že byste se měl obrátit na někoho ve Vašem okolí, kdo Vám odborně a nezaujatě poradí. Doporučuji oslovit Vašeho projektanta, pokud ale máte jistotu, že není spjatý s některou z těch dodavatelských firem.

Odpověď od Ondraš
26. zář 2019 11:49 #25449

jarkane napsal: Na základě takto postaveného dotazu tady odpověď nedostanete. Poradila bych Vám, ale musela bych mít v ruce všechny nabídky a k tomu všechny podklady, zejména projekt, a dále znát konkrétní místo stavby. Z toho vyplývá, že byste se měl obrátit na někoho ve Vašem okolí, kdo Vám odborně a nezaujatě poradí. Doporučuji oslovit Vašeho projektanta, pokud ale máte jistotu, že není spjatý s některou z těch dodavatelských firem.

I tak děkuji za info co a jak..projektanta oslovím,Hlavně mně zajímala odbornější pomoc či rada "lajkovi".

Odpověď od coud17
30. zář 2019 15:17 #25470
máte hotový výkaz výměr? rozpočet? můžete mi poslat pro kontrolu a řeknu vám kolik by to cca mělo stát aby vás někdo nechtěl ošidit

Odpověď od Ondraš
20. bře 2020 19:11 #26241

coud17 napsal: máte hotový výkaz výměr? rozpočet? můžete mi poslat pro kontrolu a řeknu vám kolik by to cca mělo stát aby vás někdo nechtěl ošidit

Zdravím, mám již rozpočet od předvybrané firmy, hrubá stavba si myslím docela OK cena, ale střecha mi dělá velké vrásky.

Máte ještě pořád chut' se na to mrknout? zdá se mi, že hlavn materiál je docela předražený..i když se jedná o nadkrokev. zateplení..

Odpověď od coud17
21. bře 2020 15:11 #26242
určitě, pošlete, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
mám teď dost času ... :D