Výběr stavební firmy

Ondraš
26. zář 2019 09:38 #25446
Zdravím všechny,

mám na vás dotaz - sešlo se mi cca 5 nabídek na hrubou stavbu - Lokace Ostravsko. Ceny samozřejmě rozdilné, každý má svůj systém nabídky atd,
Jak vybrat nejvhodněji? Hledat pomoc u tech. dozoru? Nejsem z oboru, takže pro mně docela španěslká vesnice tydle nabídky.

Díky za každou radu či komentář,
O.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od jarkane
26. zář 2019 11:35 #25448
Na základě takto postaveného dotazu tady odpověď nedostanete. Poradila bych Vám, ale musela bych mít v ruce všechny nabídky a k tomu všechny podklady, zejména projekt, a dále znát konkrétní místo stavby. Z toho vyplývá, že byste se měl obrátit na někoho ve Vašem okolí, kdo Vám odborně a nezaujatě poradí. Doporučuji oslovit Vašeho projektanta, pokud ale máte jistotu, že není spjatý s některou z těch dodavatelských firem.

Odpověď od Ondraš
26. zář 2019 11:49 #25449

jarkane napsal: Na základě takto postaveného dotazu tady odpověď nedostanete. Poradila bych Vám, ale musela bych mít v ruce všechny nabídky a k tomu všechny podklady, zejména projekt, a dále znát konkrétní místo stavby. Z toho vyplývá, že byste se měl obrátit na někoho ve Vašem okolí, kdo Vám odborně a nezaujatě poradí. Doporučuji oslovit Vašeho projektanta, pokud ale máte jistotu, že není spjatý s některou z těch dodavatelských firem.

I tak děkuji za info co a jak..projektanta oslovím,Hlavně mně zajímala odbornější pomoc či rada "lajkovi".

Odpověď od coud17
30. zář 2019 15:17 #25470
máte hotový výkaz výměr? rozpočet? můžete mi poslat pro kontrolu a řeknu vám kolik by to cca mělo stát aby vás někdo nechtěl ošidit