Bazén svépomocí - jaký vybrat, aby byl pěkný, praktický a aby vydržel ?

Autor: adriana (1 příspěvek)
Kategorie: Financování
4. 3. 2019
4 komentáře
Dotaz

Domeček jsme postavili, úpravy kolem něj téměř taky a napadlo nás , že by bylo fajn mít bazén a raději hned, než potom opět vše rozvrtat a znovu spravovat. To se mi fakt nechce. Říkame si s manželem, že žijeme jen jednou a pokud se nerozkýváme teď, tak v důchodu už jen budeme počítat léta, o které jsem již přišli. Máme už i potomka, tak o důvod více, proč mít koupák doma. Rodiče od manžela mají bazén z plastový z polypropylenu už asi necelých 10 let a loni v létě jim začal téct. Zavolali firmu, ti bazén vypustili, a řekli, že našli asi místo, kudy to teče, ale že ta oprava asi nebude na dlouho, protože ten plast už je nejen povrchově nehezký, ale že je od slunka tak zkřehlý, že je jen otázkou času, kdy to povolí vedle. Takže teď jen čekají, kdy to příjde znovu a co potom. Takže plastový bazén určitě nechceme. Můžete mi někdo doporučit, co je lepší než plast a co déle vydrží ? Nechceme dát za bazén se vším ostatním a zastřešením několik set tisíc a za pár let to bourat a dělat znovu. Jaké je jiné řešení? Děkuji za rady. Adriana

Reklama
Reklama

Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...

Reklama
Reklama