Překaldy Porotherm Vario Uni

Martin
10. říj 2018 13:03 #22861
Dobrý den,

Před třemi lety když jsme vybirali materiály pro stavbu našeho domu. Obešli jsme několik firem v našem okolí vyrábějících okna a Předokenní rolety bylo nám řečeno že je jedno jestli pořídíme Roletové překlady od Heluz a nebo Porotherm. Vybrali jsme tedy porotherm Vario uni, z duvodu ceny. Teď za poslední mměsíce tohoto rozhodnutí lituju.


Jak už to tak bívá v současnosti nejsme schopni sehnat firmu která by nám byla ochotna namontovat Předokenní rolety do těchto překladů. Ve většině případů že s tím nemají žádné zkušenosti protože montují Rolety jen do překladu Heluz a tento je prostě jiný.


Z tohoto důvodu mám na vás dotaz, nevíte někdo o Firmě působící na Moravě (Přerov / Olomouc) která má s tímto Překladem zkušenosti a mohl bych poptat realizaci?


Děkuji
a stavbě zdar


Martin

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od lto
11. říj 2018 10:15 - 11. říj 2018 10:17 #22864
Dobrý den,
cituji ze stránek Wienerbergeru:
"Výrobcem schránek je firma SM produkt spol. s r. o., která je zároveň dodavatelem revizních klapek pro rolety a žaluzie montované do schránek Vario UNI bez hliníkového boxu. Tento způsob zabudování stínících prvků je totiž další možností použití univerzálních schránek."
Odkaz na stránky SM produkt: www.smprodukt.cz/
Mám Vario Uni,a od SM produkt vodící prvky. Nevím jak je to s roletami, ale žaluzie bez problémů. Jinak se pokuste kontaktovat přímo pana Mrázka, mé zkušenosti s touto firmou jsou bezproblémové. Pokud jsou výrobci těch překladů, tak by Vám měli poradit realizační firmu, která Vám to tam namontuje, myslím že dokonce SM produkt provádí montáže, i tady na svépomocí jsou videa, sice předsazená montáž, ale v tom bych rozdíl neviděl. Jinak Kontakt na pana Mrázka v případě zájmu můžu poslat mailem.

stavbě zdar Luboš
Poslední úprava: 11. říj 2018 10:17 od lto.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.