Zpětné odkazy za které Vás budou mít vyhledávače rádi

Příspěvek stavebníka

O možnosti umístit zpětný odkaz na svůj web ke konkrétnímu článku a zvýšit tak svou pozici ve vyhledávačích jsem Vám říkal již minule.

 

Abych měl naprostou jistotu, že odkazy budou Vašim www stránkám pomáhat, oslovil jsem SEO specialistu ze společnosti www.it-logica.cz.

 

Zeptal jsem se ho, jestli je vhodné stejný odkaz vkládat na více stránek, nebo vždy pouze na jednu a kolik různých odkazů by mi doporučil, abych z webu na své stránky nasměroval.

Doporučení SEO specialisty, Mgr. Iva Kyliána, je…

Odkaz doporučuji „zabalit“ do bloku textu (nikoliv pouze odkaz samotný) a to vždy pouze k jednomu konkrétnímu článku. V opačném případě svým stránkám spíše uškodíte.

 

Pro co nejvyšší účinnost doporučuji umístit zpětné odkazy ke článkům s podobnými tématy, jako je zpětným odkazem posilovaná část prezentace. Text odkazu (anchor) je vhodné mít ve tvaru konkrétní posilované fráze, nebo lze použít její frázovou obměnu.

 

Zpětný odkaz není vhodné směřovat pouze na titulní stranu, ale lépe je cílit dovnitř struktury internetové prezentace. Pokud využijete nabídku nákupu více zpětných odkazů, je vhodné uvést různé texty odkazu (anchory) a také měnit cílení.

Jak by měl správný zápis s odkazem vypadat? Podívejte se na 2 příklady…

  1. Anhydritový potěr od firmy XY vytvoří dokonale rovný povrch. Pokládka podlahové krytiny bude hračkou.
  2. Nízkoenergetické domy - ušetřete až 60%ročních nákladů na vytápění s projekty od společnosti XY.

Více znaků za stejnou cenu

Původně jsem nastavil omezení zápisu na 30 znaků. Na doporučení SEO specialisty jsem se rozhodl zvýšit počet znaků na 150 (včetně textu odkazu - anchoru). Cena odkazu však zůstává stejná!

Podívejte se jak bude Váš zpětný odkaz vypadat.

Ale pozor!

Cena 1000 Kč/odkaz na 1 rok je platná již pouze do 31.3.2013. Poté bude možnost nákupu zpětných odkazů zahrnuta do našeho ceníku s částkou 2000 Kč/odkaz/rok

Doporučuji objednat své odkazy nejpozději do konce března.

Teď nestíhám, proto chci: Zamluvit odkaz za březnovou cenu

Pokud chcete odkazy nakoupit, ale do konce března již nemáte čas zabývat se detaily, napište mi svůj email a počet odkazů, které plánujete pro své www stránky koupit.

 

V dubnu domluvíme podrobnosti a Vy získáte odkaz za poloviční březnovou cenu.

 

Rezervujte si odkaz do konce března! 

Email:
    Počet odkazů:

 

Ať se Vám daří

Pavel Tesárek

pavel-tesarek-svepomoci mail

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | tel.: 605 956 408