Máme povolení, začíná práce...

Autor: Burianovi (5 příspěvků)
14. 6. 2021
0 komentářů
Máme povolení, začíná práce...
Příspěvek stavebníka

Souhlas s provedením stavby

Po vyjádření všech dotčených orgánů jsme spolu s projektem ve fázi pro stavební povolení dne 26. 2. 2021 vyrazili na stavební úřad, kde jsme po uhrazení 3 000,- (2 500,- ohlášení stavby a 5 00,- zřízení sjezdu) mohli požádat o stavební povolení a čekat na vyjádření. Dne 22. 3. 2021 mi v datovce přistála zpráva obsahující onen bájný souhlas s provedením ohlášeného stavebního záměru.

Prováděčka...?

Plán zněl jasně - než bude povolení, bude i prováděčka - mno, zatím není (píši v půlce června 2021). Protože jsem chtěl udělat alespoň desku, projektant mi po pár týdnech urgencí zaslal prováděcí dokumentaci k provedení ZD, prostupů, kanalizace pod deskou a odvětrání podloží. Tak jsme se mohli pustit do přípravných prací.

Až bude prováděcí PD hotová, možná článek ještě upravím o rozepíšu :)

Co si neuděláte sami, tam se nespoléhejte, že to bude včas, nebo v termínu. Před příští stavbou půjdu vystudovat "stavebku" a namaluji si PD sám - nejspíš to bude rychlejší :)

Náklady

Název položky Cena
Zřízení sjezdu
500 Kč
Ohlášení stavby
2 500 Kč
Celkem 3 000 Kč
Pomohl vám tento obsah?
Sdílejte ho s přáteli...
... nebo mu přidejte hodnocení
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený stavebník
O autorovi
Burianovi (5 příspěvků)
Další články autora:
    Víte, že můžete také vytvářet příspěvky? Kvalitní příspěvky finančně odměníme. Zobrazit více informací
    Sponzorovaná reklama

    Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...    Copyright © 2009 - 2023 Stavební Postupy s.r.o. Obchodní podmínkyZásady ochrany osobních údajů